🚨 اخبار ارز دیجیتال

یک هفته بزرگ برای ارزهای دیجیتال – در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در اپیزود این هفته گزارش بازار، کارشناس مقیم کوین تلگراف درباره همه رویدادهای مهم برنامه ریزی شده برای این هفته در فضای ارزهای دیجیتال و چگونگی تأثیر آنها بر افزایش بازار بحث می کند.

در آخرین قسمت از گزارش بازارمارسل پکمن، تحلیلگر و نویسنده، گفت که می یازدهمین ماه متوالی کاهش تورم در ایالات متحده بود، حتی در حالی که شاخص قیمت مصرف کننده نسبت به سال گذشته ۴ درصد افزایش یافت. این نسبت از ۴.۹ درصد در آوریل کاهش یافته است، اما همچنان بالاتر از هدف ۲ درصدی است.

پچمن سپس گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرده است که BNB (BNB)، Solana (SOL)، Cardano (ADA)، Polygon (MATIC)، Algorand (ALGO) و دیگران.

پچمن، که شکایت بایننس علیه تلاش کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای مسدود کردن وجوه را تجزیه و تحلیل کرد، گفت که بایننس در حال مقابله با آن است و اینکه چگونه برخی از استدلال های تنظیم کننده ناقص هستند، به ویژه در مورد شرکت تجاری فراساحلی Merritt Peak. نشان داده شده است. پکمن تاکید می کند که حتی با افزایش مداخلات نظارتی، مشتریان Binance.US متحمل ضرر نخواهند شد.

علاوه بر این، آقای پچمن توضیح می دهد که چرا پیروزی SEC در این مورد بسیار مهم است و به طور بالقوه در را برای اقدامات بیشتر از جمله توسط وزارت دادگستری ایالات متحده باز می کند. اما در حال حاضر، سناریوی اصلی او تأثیر صفر بر عملیات بین‌المللی بایننس را فرض می‌کند.

سپس این برنامه به لایحه پیشنهادی در مجلس نمایندگان ایالات متحده با هدف برکناری و جایگزینی رئیس SEC، گری جنسلر می پردازد. آقای پکمن گفت که آقای گنسلر تنها در صورتی می‌تواند از سمت خود برکنار شود که نوعی تخلف ثابت شود، اما به نظر نمی‌رسد که چنین باشد.

پچمن توضیح داد که تلاش روشنی برای سرکوب صنعت ارزهای دیجیتال در ایالات متحده وجود دارد، اگرچه انگیزه آن هنوز مشخص نیست. با این حال، SEC به تنهایی عمل نمی کند یا با اقدامات اخیر کمیسیون معاملات آتی کالا، وزارت دادگستری و اداره خدمات مالی نیویورک مخالفت نمی کند.

در مورد اسناد هینمن، پچمن به همه یادآوری می کند که این اتفاق پنج سال پیش رخ داده است، بنابراین هر قاضی عاقل این کار را انجام می دهد، علاوه بر این، نظرات مقامات سابق SEC در آن زمان را در نظر نخواهد گرفت.

این نمایش هر سه شنبه در کانال YouTube Markets & Research Cointelegraph پخش می شود. از دستش نده!

نویسنده: Marcel Pechman

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا