🚨 اخبار ارز دیجیتال

«Big Time» و دیگر بازی‌های Web3 در اولین جایزه سالانه GAM3 برنده طلا شدند

۱۶ برنده بیش از ۱ میلیون دلار جوایز حمایت شده توسط شرکت هایی مانند Immutable X، Blockchain Game Alliance و Machinations را به اشتراک خواهند گذاشت.

جوایز GAM3، یک رویداد Web3 Game Awards که توسط Polkastarter Gaming میزبانی می‌شود، ۱۶ برنده را در یک رویداد زنده در ۱۵ دسامبر اعلام کرد.

بر اساس اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، برندگان Immutable X، Blockchain Game Alliance، Machinations، Ultra، Naavik، Galxe، Hacken، Venly، HackenProof، Shorooq، Elixir، Arcade و Metacon هستند.

بازی ها بر اساس معیارهای مختلف داوری شدند. حلقه های اصلی، گرافیک، دسترسی، عناصر قابلیت پخش مجدد، عناصر سرگرم کننده، تجربه کلی بازی و غیره. تمرکز روی قابلیت بازی بود، اما واجد شرایط بودن برای جوایز به شدت به این بستگی داشت که آیا بازی‌های نامزد شده به نحوی از فناوری بلاک چین استفاده می‌کردند یا خیر.

هیئت داوران بین‌المللی متشکل از بازی‌ها، رسانه‌ها و رسانه‌های وب ۳ مسئول انتخاب نامزدها بودند.

برندگان شامل. “Big Time” هم برنده بازی سال و هم بهترین بازی ماجراجویی شد. “Shrapnel” برنده ترین بازی مورد انتظار شد، “Star Atlas” برنده جایزه شد Thetan Arena برنده بهترین گرافیک و بهترین بازی موبایل شد. سایر برندگان دسته شامل می شوند. Blankos Block Party، Illuvium، Superior، MetalCore، Gods Unchained، EV.io، Brycent، League of Kingdoms، The Harvest.

مطالب مرتبط: گیمرها بیشتر از NFT ها به کسب بیت کوین علاقه مند هستند: مطالعه

علیرغم انفجار ناگهانی FTX و اثرات آبشاری در سراسر اکوسیستم وب ۳، به نظر می رسد جایگاه بازی های بلاک چین همچنان در حال پیشرفت است.

به گفته سرویس تحلیلی DappRadar، “در ماه های اکتبر و نوامبر، فعالیت های بازی تقریباً نیمی از کل فعالیت بلاک چین ردیابی شده در ۵۰ شبکه را با ۸۰۰۸۷۵ کیف پول فعال منحصر به فرد (UAW) در نوامبر تشکیل می داد. این در تعامل با قرارداد هوشمند بازی بود.”

این گزارش همچنین نشان می دهد که بازی های بلاک چین در ماه نوامبر بیش از ۳۲۰ میلیون دلار جمع آوری کردند که نشان دهنده هیجان و پتانسیل رشد صنعت بازی وب ۳ است.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا