اخبار ارز دیجیتال

زنجیره فانوس دریایی متوقف می شود، نفس عمیقی می کشد، سپس بهبود می یابد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شبکه اصلی اتریوم به طور موقت تراکنش های خود را متوقف کرد، اما پس از 25 دقیقه بهبود یافت.

یک مشکل ناشناس با زنجیره فانوس اتریوم معاملات را برای نزدیک به نیم ساعت در 11 می متوقف کرد.

روز پنجشنبه، 11 می، حدود ساعت 8:15 بعد از ظهر، تعدادی از توسعه دهندگان هسته اتریوم اعلام کردند که در تایید تراکنش ها در زنجیره دریایی خود با مشکل مواجه هستند. بلوک های جدید می تواند پیشنهاد شود اما به دلیل مسائل ناشناخته نهایی نشده است.

مشکل مشابهی در 15 مارس رخ داد، زمانی که مشارکت کم اعتباردهنده، نسخه آزمایشی Goerli ارتقاء “Shapella” اتریوم را که با موفقیت در 12 آوریل اجرا شد، به تاخیر انداخت.

Beacon Chain بلاک چین اصلی اثبات سهام اتریوم است که برای اولین بار در سال 2020 راه اندازی شد. در 15 سپتامبر 2022، زنجیره اثبات کار موجود اتریوم با زنجیره Beacon “ادغام” شد و انتقال به یک شبکه سریعتر و سریعتر تکمیل شد. مکانیزم اجماع اثبات سهام سبزتر.

بیست و پنج دقیقه بعد، شبکه اصلی دوباره شروع به نهایی کردن بلوک‌ها کرد و پرستون ون لون، توسعه‌دهنده هسته اتریوم و یکی از بنیان‌گذاران آزمایشگاه‌های Prysmatic، اعلام کرد که «نهایی بازیابی شده است».

داده‌های Beaconcha.in، ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل بلاک‌چین، کاهش شدید و ناگهانی تعداد احراز هویت از دوره ۲۰۰۵۵۲ اتریوم به ۲۰۰۵۵۴ را نشان می‌دهد.

از نظر زمینه، یک دوره دوره ای از 32 “شاخه” است که در طی آن اعتبارسنجی بلوک ها را پیشنهاد و اثبات می کند. یک دوره معمولاً حدود 6 دقیقه و 24 ثانیه طول می کشد.

علت این مشکل هنوز مشخص نیست، اما توسعه دهندگان اتریوم گفت که این موضوع برای جلوگیری از تکرار آن در دست بررسی است.

مربوط: MetaMask خریدهای ETH را از طریق PayPal در اختیار کاربران ایالات متحده قرار می دهد

پس از این حادثه، یک مشاور اتریوم با نام مستعار @Superphiz دریافت کردم “تنوع مشتری” یکی از دلایل اصلی از دست دادن کوتاه مدت نهایی است. با این حال، او همچنین خاطرنشان کرد که اگر مشتری بیش از 33 درصد کنترل نداشت، می‌توان از از دست دادن قطعیت کاملاً جلوگیری کرد.

تنوع کلاینت به تعداد کلاینت های نرم افزاری در دسترس برای اعتبارسنجی شبکه اشاره دارد و تنوع بیشتر در میان مشتریان به معنای شبکه ایمن تر و قوی تر برای اعتبار سنجی هاست.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بودنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا