🚨 اخبار ارز دیجیتال

Bifrost 500,000 DOT از Polkadot (DOT) دریافت می کند تا مایعات را افزایش دهد

با فعال‌سازی برنامه اعتباری جدید، فرصت‌های بیشتری برای علاقه‌مندان به سهام مایع در اکوسیستم‌های Polkadot (DOT) و EVM باز خواهد شد.

Bifrost وام ۵۰۰۰۰۰ DOT از Polkadot (DOT) دریافت می کند: آنچه شما باید بدانید

میان‌افزار خصوصی سهامداری مایعات Bifrost اعلام کرد که ۵۰۰,۰۰۰ DOT وام خزانه‌داری از Polkadot دریافت کرده است. این وام یک ساله، که به دنبال پیشنهاد موفق خزانه داری توسط بنیاد Bifrost در ژانویه انجام می شود، برای حمایت از رشد vDOT، نسخه سهامداری مایع بایفراست از DOT در نظر گرفته شده است.

این امر پذیرش دارایی، ابزارهای کاربردی و موارد استفاده را در سراسر DeFi dApps در اکوسیستم Polkadot، از جمله پاراچین‌های Substrate و EVM تسریع می‌کند.

قابل ذکر است، Bifrost با حمایت پولکادوت متعهد شده است که کل وام نقدینگی DOT را به همراه بازدهی از پاداش های سهامی که ایجاد می کند، بازپرداخت کند. این ترتیب نشان‌دهنده سابقه موفقیت‌آمیز دو وام موفقیت‌آمیز قبلی ۵۰۰۰۰ نقدینگی خزانه‌داری KSM از کوساما است.

طبق آخرین پیشنهادی که در ژانویه به Polkadot ارائه شد، استخراج vDOT برای خزانه داری Polkadot “نماینده یک رویکرد تنوع استراتژیک است که به طور موثر سرمایه DOT ​​را در یک دوره ۱ ساله در استفاده مولد قرار می دهد و در عین حال بازدهی ۵۰۰,۰۰۰ DOT اصلی را از طریق پاداش دادن ارائه می دهد.”

معرفی راه حل های مدرن استیکینگ مایع به Polkadot (DOT)

اعتبار ۵۰۰۰۰۰ DOT، معادل ۳.۹ میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله، نقطه عطف مهمی برای Bifrost است، با بیش از ۶.۵ میلیون توکن DOT که در حال حاضر روی پلتفرم آن قرار دارد، و آن را به محبوب‌ترین پروتکل استیکینگ مایع در اکوسیستم پولکادوت تبدیل می‌کند.

نفوذ Bifrost فراتر از اکوسیستم Polkadot است، که برای چندین سال از سهام ETH و همچنین بسیاری از پاراچین های Polkadot، از جمله Astar و Manta پشتیبانی می کند.

Bifrost همچنین یکی از اولین راه حل های استیکینگ مایع را برای Filecoin (FIL) در سال گذشته راه اندازی کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا