اخبار ارز دیجیتال

بایدن پیمان بدهی را که از معامله گران کریپتو محافظت می کند – G7 نمی پذیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، علیه قرارداد سقف بدهی که قرار است به سود معامله‌گران ارزهای دیجیتال باشد، صحبت کرده است.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، مخالف قرارداد سقف بدهی با رهبران جمهوری‌خواه است که به سود معامله‌گران ارزهای دیجیتال است. طبق گزارش ها، بایدن در یک کنفرانس مطبوعاتی در نشست گروه هفت (G7) شرایط پیشنهادی حزب جمهوری خواه را “غیرقابل قبول” خواند.

ما با معامله ای موافقت نخواهیم کرد که از تقلب مالیات بر ثروت و معامله گران ارزهای دیجیتال محافظت می کند و در عین حال کمک های غذایی برای نزدیک به یک میلیون آمریکایی را به خطر می اندازد.

حمایت ادعایی برای معامله گران ارزهای دیجیتال به بازیابی ضررهای مالیاتی اشاره دارد. بر اساس گزارش واشنگتن پست، مذاکرات بین کاخ سفید و رهبری جمهوری خواهان در مورد مسدود کردن مکانیسم معاملات ارزهای دیجیتال در جریان است.

بازیابی ضررهای مالیاتی ارزهای دیجیتال استراتژی است که سرمایه گذاران برای کاهش بدهی مالیاتی خود استفاده می کنند. این شامل فروش ارزهای دیجیتال با ضرر برای جبران سود سرمایه از سود ارزهای دیجیتال است. برای ادعای ضرر، باید دارایی را بفروشید و از درآمد حاصله برای خرید دارایی مشابه در ۳۰ روز قبل یا بعد از فروش استفاده کنید. این مکانیسم برای سهام و سایر دارایی ها نیز موجود است.

مرتبط: بحران سقف بدهی ایالات متحده: بیت کوین صعودی است یا نزولی؟

کاخ سفید پیشنهاد مشابهی را به جمهوری‌خواهان ارائه کرده است تا به جمع‌آوری زیان‌های مالیاتی روی ارزهای دیجیتال پایان دهد و سرمایه‌گذاران را از تعویق مالیات بر مبادلات املاک و مستغلات منع کند. هر دو تغییر درآمد مالیاتی دولت ایالات متحده را حدود ۴۰ میلیارد دلار افزایش می دهد.

افراد آشنا به این موضوع به پست گفتند که جمهوری خواهان این پیشنهاد را رد کرده اند. کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به هزینه‌های بیش از حد دولت بایدن در طول همه‌گیری اشاره می‌کند و استدلال می‌کند که افزایش بدهی ایالات متحده «مشکل هزینه‌ها است، نه مشکل درآمد». از سوی دیگر، کاخ سفید مشکل بدهی را ناشی از کاهش مالیات توسط دولت قبلی دانسته و استدلال می کند که کاهش مالیات تأثیر زیادی بر درآمد داشته است.

جمهوری خواهان می خواهند کسری بودجه را با ۴.۸ تریلیون دلار کاهش هزینه ها ببندند که تأثیر مستقیمی بر بودجه آژانس فدرال خواهد داشت. اگر کنگره نتواند سقف بدهی را افزایش دهد، ایالات متحده ممکن است از اول ژوئن نکول کند.گزارش شده است که بایدن در پرواز هیروشیما به واشنگتن دی سی با مک کارتی تلفنی صحبت می کند.

سقف بدهی که از سال ۱۹۱۷ در حال اجرا است، محدودیتی است که توسط کنگره در مورد میزان وام گرفتن دولت فدرال برای پرداخت قبوض تعیین شده است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتو

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا