اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بایدن می‌خواهد سود سرمایه را دو برابر کند، فروش Crypto Wash را محدود کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دولت بایدن می خواهد قانون فروش شستشو را برای دارایی های دیجیتال اعمال کند.

بودجه آتی جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، شگفتی های زیادی برای معامله گران و سرمایه گذاران کریپتو دارد، از جمله افزایش دو برابری سود سرمایه و سرکوب فروش واش کریپتو.

دولت بایدن قرار است بودجه سال مالی 2024 خود را در 9 مارس منتشر کند و بنا بر گزارش‌ها، قصد دارد کسری بودجه را تا حدود 3 تریلیون دلار در دهه آینده کاهش دهد. بر اساس گزارش‌ها، این شامل تغییراتی در مدیریت مالیات کریپتو نیز می‌شود که هدف آن جمع‌آوری حدود 24 میلیارد دلار است.

به گفته WSJ، یکی از این پیشنهادها شامل پایان دادن به استراتژی بازخرید سریع دارایی‌ها است که به عنوان برداشت ضرر مالیاتی شناخته می‌شود، جایی که معامله‌گران ارزهای دیجیتال دارایی‌های خود را فروخته و پول از دست داده‌اند.

در مواردی که سهام و اوراق قرضه درگیر هستند، چنین استراتژی‌هایی مجاز نیستند – تحت قوانین فروش شستشوی فعلی – اما دارایی‌های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی نمی‌شوند، بنابراین رمزارز در حال حاضر تحت همین قوانین است.

با این حال، به نظر می رسد که دولت ایالات متحده در تلاش برای تغییر آن است.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، دنی تالوار از شرکت نرم افزار مالیاتی رمزنگاری Koinly اظهار داشت:

این یک ملاحظات اجتناب ناپذیر برای ایالات متحده است و در صورت اجرا، با سایر حوزه های قضایی مانند کانادا و استرالیا که در آن فروش cryptowash اعمال می شود، برابری می کند.

وی افزود: “زمان بندی بسیار مهم است زیرا بسیاری از دارندگان ارز دیجیتال که در سال 2021 وارد فضای رمزنگاری شده اند، در صورت اجرای قوانین متحمل ضررهای سنگینی شده اند.”

مربوط: برداشت از دست دادن مالیات کریپتو چیست و چگونه کار می کند؟

طبق گزارش بلومبرگ، بودجه بایدن همچنین پیشنهاد می کند که نرخ مالیات بر عایدی سرمایه بر سرمایه گذاری ها از 20 درصد به 40 درصد تقریباً دو برابر شود و مالیات بر درآمد بر مشاغل و ثروتمندان آمریکایی افزایش یابد.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا