🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایدن خواستار بستن ۱۸ میلیارد دلار “خلاف مالیات رمزنگاری” شد – اختلاف نظر در مورد ادعاهای جامعه


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران Reddit حدس می زنند که رئیس جمهور ممکن است به قوانین فروش شستشوی IRS اشاره کند که هنوز در مورد ارزهای دیجیتال اعمال نمی شود.

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده اخیراً یک اینفوگرافیک در توییتر به اشتراک گذاشته است که در آن خواستار بستن «خلافات مالیاتی» است که ادعا می‌شود از سرمایه‌گذاران ثروتمند ارزهای دیجیتال حمایت می‌کنند. اعضای جامعه به این توییت واکنش نشان دادند و اعدادی را که رئیس جمهور به اشتراک گذاشت و اینکه آیا شکاف فوق الذکر واقعا وجود دارد یا خیر را زیر سوال بردند.

بایدن گفت که با بستن این حفره ها حدود ۱۸ میلیارد دلار صرفه جویی می شود. اما رئیس‌جمهور هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه خلأهایی وجود دارد یا چه اصلاحاتی می‌تواند منجر به صرفه‌جویی‌های احتمالی برای رئیس‌جمهور شود، ارائه نکرد.

بایدن گفت که با بستن این حفره ها حدود ۱۸ میلیارد دلار صرفه جویی می شود. اما رئیس‌جمهور هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه خلأهایی وجود دارد یا چه اصلاحاتی می‌تواند منجر به صرفه‌جویی‌های احتمالی برای رئیس‌جمهور شود، ارائه نکرد.

نام مستعار، محقق ارزهای دیجیتال، Fatman جواب داد او درباره آقای بایدن گفت: «حقایق متفاوت است. این تحلیلگر ارزهای دیجیتال تاکید کرد که بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ به میزان ۱.۴ تریلیون دلار کاهش می یابد در حالی که سود شرکت های آمریکایی ۱۱.۸ تریلیون دلار است. فتمن در توییتی نوشت: “بازار ارزهای دیجیتال بسیار کوچکتر است و به میزان قابل توجهی سقوط کرده است. هر دوی ما می دانیم که شکاف واقعی کجاست.”

بیلی مارکوس یکی از بنیانگذاران Dogecoin جواب داد به توییت بایدن مارکوس در پاسخ به این سوال که چه حفره هایی وجود دارد، ادعا کرد که پول بیشتری از آنچه در ارزهای رمزنگاری شده به دست آورده است، به دولت داده است، «با هر خطری». مارکوس در ادامه خاطرنشان کرد که اکثر کاربران ارزهای دیجیتال آمریکایی ثروتمند نیستند، اما به دلیل نداشتن پول کافی سعی در استفاده از ارزهای دیجیتال دارند.

در همین حال، یکی دیگر از اعضای انجمن ناراضی ظاهر شد و دولت را متهم به تعقیب ارز دیجیتالی کرد که توسط مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید تامین می شود.

اعضای جامعه از پرزیدنت بایدن می خواهند وجوه دریافتی از FTX را بازگرداند.منبع: توییتر

در حالی که برخی مطمئن نیستند که رئیس جمهور درباره چه نوع خلأ مالیاتی در مورد ارز رمزنگاری شده توییت می کند، تئوری بازنویسان این است که این می تواند قانون فروش شستشوی خدمات درآمد داخلی (IRS) باشد. این قانون فروش اوراق بهادار را با ضرر و تملک مجدد ظرف ۳۰ روز ممنوع می کند که اعمال نمی شود. هنوز رمزی وجود ندارد.

مربوط: کاخ سفید در مورد بازگرداندن ۵.۲ میلیون دلار کمک مالی SBF سکوت کرده است

یک مثال می تواند اقدام MacroStrategy برای فروش بیت کوین تا ماه دسامبر باشد. در ۲۱ دسامبر، شرکت تابعه MicroStrategy، MacroStrategy، ۷۰۴ بیت کوین (BTC) را با قیمت متوسط ​​۱۶۷۷۶ دلار به ازای هر BTC فروخت. این شرکت همچنین بر قصد خود برای کاهش مالیات تاکید کرد.

در ۳ ژانویه، وکیل مالیاتی و سلوا اوسلی، وکیل مالیاتی و CPA سلوا اوسلی، فروش را توضیح دادند، که معمولاً به عنوان برداشت ضرر مالیاتی نامیده می شود، که در آن سرمایه گذاران تصمیم می گیرند با فروش دارایی های دیجیتال با ضرر، سود سرمایه را کاهش دهند. توضیح داد که این یک استراتژی خوب است.

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن: داستان هکر جاده ابریشمنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا