🚨 اخبار ارز دیجیتال

برنشتاین می بیند که بیت کوین به ۱۵۰۰۰۰ دلار می رسد

فهرست

  • دلیل افزایش
  • بافت تاریخی

شرکت جهانی مدیریت دارایی برنشتاین به طور فزاینده ای در حال افزایش است اعتماد به نفس ما فکر می کنیم قیمت بیت کوین می تواند به ۱۵۰۰۰۰ دلار برسد.

در یادداشت اخیر خود به مشتریان، برنشتاین به روند صعودی فعلی در بازار بیت کوین اشاره کرد که بالای ۷۲۰۰۰ دلار معامله می شود. او از سرمایه گذاران خواست تا خرید ماینرهای بیت کوین را در نظر بگیرند.

این شرکت بر این باور است که کاهش اخیر در سهام ماینر بیت کوین نشان دهنده یک فرصت سرمایه گذاری ارزشمند در آستانه رویداد هاوینگ آینده است که انتظار می رود قیمت سکه پرچمدار را بیشتر افزایش دهد.

دلیل افزایش

تحلیل برنشتاین به استخراج کنندگان بیت کوین به عنوان مناسب ترین گزینه سهام برای شرکت در رالی جاری اشاره می کند.

گوتام چوگانی، تحلیلگر این شرکت، اعتقاد قوی خود را مبنی بر اینکه بیت کوین به هدف ۱۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، ابراز کرد.

این خوش بینی با جریان های قابل توجهی به بیت کوین پشتیبانی می شود، به ویژه با ۹.۵ میلیارد دلاری که طی ۴۰ روز پس از راه اندازی آنها در ژانویه به صندوق های ETF بیت کوین سرازیر شد.

Chhugani این را تنها آغاز ادغام بیت کوین در سبدهای سرمایه گذاری اصلی می داند. سرمایه گذاری شرکتی بیشتر پس از نصف شدن پیش بینی می شود.

بافت تاریخی

پیش بینی برنشتاین مبنی بر اینکه بیت کوین به ۱۵۰۰۰۰ دلار خواهد رسید ناگهانی نیست. اولین بار در اکتبر ۲۰۲۳، زمانی که بیت کوین در حدود ۳۴۴۰۰ دلار معامله می شد، ذکر شد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، برآورد برنشتاین نیز بر اساس نسبت تاریخی قیمت به هزینه نهایی است که ثابت شده است که یک شاخص قابل اعتماد برای ارزش بازار بیت کوین است. این معیار حاشیه سود ماینرها را منعکس می کند و به سنجش احساسات کلی بازار کمک می کند.

با چرخه های گذشته که بازده قابل توجهی بالاتر از هزینه نهایی را نشان می دهد، برنشتاین روند مشابهی را پیش بینی می کند و قیمت هدف اواسط سال ۲۰۲۵ را ۱۵۰۰۰۰ دلار پیش بینی می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا