🚨 اخبار ارز دیجیتال

نخست وزیر می گوید: گزارش برمودا هنوز برای شرکت های رمزنگاری باز است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

گزارش شده است که ادوارد برت از برمودا این هفته با قانونگذاران و مقامات دولتی ایالات متحده در واشنگتن دی سی ملاقات کرد تا در مورد استانداردهای مشترک برای دارایی های دیجیتال بحث کند.

به گفته رئیس دولت سرزمینی جزیره بریتانیا در مصاحبه با بلومبرگ، فروپاشی چشمگیر صرافی ارزهای دیجیتال FTX در نوامبر گذشته به این معنی نیست که برمودا از پذیرش شرکت‌های ارزهای دیجیتال طفره می‌رود.

«آینده امور مالی دیجیتال است.

برمودا یک قلمرو با یک دولت پارلمانی است و یکی از اولین مکان هایی بود که چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال را اجرا کرد. این قلمرو فقط ۹۱۵ مایل از باهاما فاصله دارد، جایی که زمانی FTX ورشکسته در آنجا فعالیت می کرد.

بنا بر گزارش ها، برت قبل از سقوط FTX با فشارهای سیاسی شدیدی مواجه شد، زیرا باهاما را به جای برمودا به عنوان مقر خود انتخاب کرد. به گفته وی، آخرین رویداد در صنعت ارزهای دیجیتال به لطف مقررات آن کمترین تأثیر را در منطقه داشته است، وی افزود که روشن است و برای هیچ شرکتی تغییر نخواهد کرد.

به گزارش بلومبرگ، برت این هفته با قانونگذاران و مقامات دولتی ایالات متحده در واشنگتن دی سی ملاقات کرد تا در مورد استانداردهای مشترک برای دارایی های دیجیتال و موضوعات مرتبط با بخش های مالی و بیمه صحبت کند. او معتقد است که تنظیم کننده ها در سراسر جهان “باید با هم کار کنند” و فن آوری های جدید باید بیان شوند.

از سال ۲۰۲۲، دولت برمودا برنامه های بلندپروازانه ای را برای تبدیل شدن به هاب ارزهای دیجیتال دنبال کرده است. به گزارش کوین تلگراف، این جزیره که به خاطر زیبایی طبیعی و سیاست های مالیاتی جذابش شناخته شده است، از سال ۲۰۱۷ به شدت در حال گسترش بخش ارزهای دیجیتال خود بوده است. به گفته برت، در حال حاضر ۱۷ شرکت رمزنگاری دارای مجوز در برمودا فعالیت می کنند.

در میان آخرین تحولات رمزنگاری در منطقه، بانک جواهر اولین استیبل کوین خود را در ماه دسامبر در برمودا منتشر کرد که از بلاک چین Polygon پشتیبانی می‌کند و با دلار آمریکا ارتباط دارد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات مالیاتی رمزنگارینویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا