اخبار ارز دیجیتال

بن “پسر بیت” آرمسترانگ در پخش زنده به دلیل اختلاف با لامبو دستگیر شد

بن “بیت بوی” آرمسترانگ، اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال پس از پخش زنده در مقابل خانه شریک تجاری سابق خود کارلوس دیاز دستگیر شد.

بن آرمسترانگ، اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال، که قبلاً با نام بیتبوی شناخته می‌شد، در حین پخش زنده در خارج از خانه یکی از همکاران تجاری سابق، که ادعا می‌کرد یک لامبورگینی در اختیار دارد، دستگیر شد.

قبل از پخش جریانی یوتیوب، او پست کرد که “به زودی از یک مکان بسیار خاص به صورت زنده پخش می شود.”

کمتر از یک ساعت بعد، آرمسترانگ در حال پخش زنده از محل اقامت کارلوس دیاز، مشاور و سرمایه گذار NFT بود که گفته می شود با شبکه HIT ارتباط دارد.

آقای آرمسترانگ بحث شدیدی را با آقای دیاز آغاز کرد که مدعی شد با مافیای هیوستون ارتباط دارد و “می‌خواست مرا بکشد.”

او گریه کرد: “کارلوس، من از تو نمی ترسم.”

تقریباً ۱۹ دقیقه پس از شروع جریان رودخانه، آقای آرمسترانگ با پلیس محلی ملاقات کرد، پلیس محلی حاضر شد و از آقای آرمسترانگ پرسید که آیا او سلاحی دارد یا خیر، که آقای آرمسترانگ رد کرد.

سپس به او دستور داده شد که تلفن را قطع کند و جریان برای ۱۷ دقیقه باقیمانده قطع شد، اگرچه صدای مکالمه آرمسترانگ با افسر هنوز شنیده می شد.

بر اساس فهرستی از دفتر کلانتر شهرستان گوینت در جورجیا، بنجامین چارلز آرمسترانگ در ساعت ۹:۱۱ شب به وقت محلی در ۲۵ سپتامبر دستگیر شد و همچنان در زندان است.

اسکرین شات از دفتر کلانتر شهرستان گوینت

در ۲۶ سپتامبر، دیاز مطلب زیر را منتشر کرد: تائیدیه معلوم شد که آرمسترانگ در خانه او ظاهر شد.

مربوط: نام تجاری BitBoy Crypto دیگر شامل بن آرمسترانگ یوتیوبر نخواهد بود

در اواخر آگوست، شبکه هیت، که برند BitBoy Crypto را کنترل می‌کند، روابط خود را با چهره عمومی خود، بن آرمسترانگ، با اشاره به مسائل مربوط به سوء مصرف مواد و آسیب مالی به کارکنان قطع کرد.

از آن زمان تاکنون پرونده های متعددی از سوی احزاب مختلف تشکیل و رد شده است. آرمسترانگ همچنین در ۲۰ سپتامبر خواستار کمک‌های مالی شد تا نبرد قانونی خود را پوشش دهد، که خشم جامعه کریپتو را برانگیخت.


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا