اخبار ارز دیجیتال

نماینده پارلمان بلژیک به مدت ۱ سال حقوق بیت کوین دریافت می کند: آنچه او آموخته است

کریستف دی بیوکلر آزمایش خود را موفقیت آمیز می داند زیرا باعث افزایش آگاهی در میان قانونگذاران محلی شد.

در پایان ژانویه ۲۰۲۲، کریستف دی بیوکلر، نماینده بلژیک، اولین سیاستمدار اروپایی بود که حقوق خود را به بیت کوین (BTC) تبدیل کرد. برای جشن گرفتن سالگرد این آزمایش، کوین تلگراف با نماینده کنگره تماس گرفت تا درباره تجربه او بیشتر بداند.

در سال ۲۰۲۲، بوئکلر، رئیس حزب مرکز دموکراسی انسانی (CDH)، اریک آدامز شهردار نیویورک را به عنوان یک سیاستمدار آمریکایی برای توجیه تصمیمات خود در ایالت و ایالت خود مثال می‌زند. این شهر یک مرکز بیت کوین است. حقوق ماهانه نمایندگان پارلمان بروکسل ۵۵۰۰ یورو (۶۱۴۰ دلار) با استفاده از پلت فرم معاملاتی رمزنگاری Bit4You به بیت کوین تبدیل می شود.

مربوط: بلژیک می گوید بیت کوین، اتریوم و سایر کوین های غیرمتمرکز اوراق بهادار نیستند

Beukelaer با دفاع از آزادی مالی و فرصت های اقتصادی و همچنین بی سوادی مالی و رشد به اشتراک گذاشت: «من این عمل سیاسی پرداخت با بیت کوین را برای دفاع از ایده های سیاسی انجام دادم. من چهار مدل مبارزه را فهرست کردم. مورد آخر شاید جالب‌ترین مورد باشد، زیرا قانون‌گذار که خود را «محیط‌بان عملی» می‌نامد، ارتباط واضحی بین بیت‌کوین و بند محیط‌زیست می‌بیند.

بانک‌های مرکزی مانند سال‌های اخیر هنگام چاپ پول چه می‌کنند؟

Beukelaer آزمایش خود را با موفقیت هم در قرار دادن بلژیک در نقشه جهانی ارزهای دیجیتال و هم تشویق مقامات محلی به آموزش خود در مورد دارایی های دیجیتال می داند.

بسیاری از سیاستمداران می گویند، “دی بیوکلر یک آنارشیست نیست. اگر او به بیت کوین علاقه مند است، باید چیز جالبی پشت آن باشد.”

عملا راحت بود؟ با توجه به اینکه بیت کوین از تقریباً ۳۸۰۰۰ دلار در ژانویه ۲۰۲۲ به ۱۷۲۴۶ دلار در ژانویه ۲۰۲۳ کاهش یافت، ما به سختی می توانیم پاسخ مثبتی را تصور کنیم، اما MP آزمایش های خود را از ابتدا به عنوان یک استراتژی اقتصادی تبدیل کرده است. من آن را در نظر نگرفتم.

“این یک اقدام سیاسی بود، نه یک ژست مالی. مانند افرادی که در ماه نوامبر برای مبارزه با سرطان پروستات سبیل می گذاشتند. اگرچه من هر ماه این چک بیت کوین را در کیف پول سردم قرار می دهم.”، من به آن دست نزده ام. هدف من هرگز نباید با ارزهای دیجیتال زندگی کرد.”

در حالی که اولین گام بزرگ به سمت مقررات سراسری اروپا برداشته شده است، Beukelaer به یک رزرو بازار در قانون دارایی‌های رمزنگاری (MiCA) اشاره می‌کند: روشی که دارایی‌های شخصی کریپتو یا استیبل کوین‌ها در نظر گرفته می‌شوند. محدودیت‌های بیش از حد اعمال شده.

یکی از سیاستمداران معتقد است که اروپا به سمت زمان های پر دردسر پیش می رود و به بحران های عرضه انرژی و آب و هوا و ظهور رهبران مستبد اشاره می کند. از این نظر، کشورهای غربی به تدریج سودمندی ارز مجازی را درک خواهند کرد.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا