🚨 اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده مالی بلژیک به بایننس دستور تعلیق کلیه خدمات ارزهای دیجیتال را صادر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رگولاتور گفت که Binance باید “فورا” تمام خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال در بلژیک را به دلیل ناتوانی در ارائه اطلاعات کافی در مورد شرکت های غیر منطقه اقتصادی اروپا متوقف کند.

اداره خدمات مالی و بازار بلژیک (FSMA) به صرافی اصلی ارزهای دیجیتال بایننس دستور داده است تا ارائه خدمات صرافی و کیف پول نگهبانی را متوقف کند.

در اطلاعیه ۲۳ ژوئن، FSMA اعلام کرد که بایننس قوانین ضد پولشویی بلژیک (AML) را با ارائه خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال «از کشوری غیر در منطقه اقتصادی اروپا» نقض کرده است و گفت که در حال مبارزه با بودجه است. تروریسم (CFT). رگولاتورهای مالی گفتند بایننس باید “فورا” تمام خدمات مرتبط در بلژیک را متوقف کند.

طبق FSMA، بایننس حدود ۱۹ شرکت خارج از منطقه اقتصادی اروپا (کشورهای اتحادیه اروپا، ایسلند، لیختن اشتاین و نروژ) را کنترل می کند و پشتیبانی عملیاتی و فنی ارائه می دهد که تحت پوشش شرایط و ضوابطی که کاربران بلژیکی هنگام امضا خوانده اند، نمی شود. درگیر سرویس در دسترس است. رگولاتور گفته است که “چند درخواست برای اطلاعات” به بایننس ارسال کرده است، اما پاسخ رضایت بخشی مبنی بر مشخص کردن خدمات ارائه شده توسط شرکت Binance دریافت نکرده است.

مربوط: FSMA بلژیک قبل از انتصاب رگولاتور تبلیغاتی جدید، سرمایه گذاران رمزارز را بررسی می کند

بایننس علیرغم ارائه چندین فرصت به بایننس، با مستندات و شواهد مناسب تایید نکرده است که خدمات صرافی کریپتو فیات و خدمات کیف پول حضانت در بلژیک ارائه می شود. FSMA گفت: انجام این فعالیت ها، از جمله در بلژیک، مشروط به قوانین یکی دیگر از کشورهای عضو منطقه اقتصادی اروپا و به طور مقتضی توسط آن کشور عضو مجاز است.

به عنوان بخشی از سفارش، بایننس موظف است با تمام مشتریان مستقر در بلژیک تماس گرفته و تمام کلیدهای رمزنگاری و خصوصی موجود در صرافی را برگرداند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال حاضر در حال پیگیری شکایتی علیه بایننس و نهاد آمریکایی آن به دلیل نقض ادعایی قوانین اوراق بهادار است و FSMA تنها یکی از چندین تنظیم کننده ملی است که علیه بایننس اقدام می کند.

مجله: بایننس تحقیر شد، هنگ کنگ به ۱۰۰۰۰۰ کارگر کریپتو نیاز دارد، چینی AI Unicorn: Asia Express

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا