🚨 اخبار ارز دیجیتال

BBO Exchange، Hashed، Arrington 2.7 میلیون دلار سرمایه اولیه را در Co-Led Round جمع آوری کردند.

بورس BBO حضور خود را در بخش معاملات غیرمتمرکز مشتقه با وجوه جدید تقویت خواهد کرد. به طور خاص، راه حل های جدید BBOX با هدف بهبود کارایی سرمایه و کاربر پسند بودن ابزارهای معاملاتی برای قراردادهای آتی و قراردادها است.

صرافی BBO (BBOX) 2.7 میلیون دلار تامین مالی کرد

امروز، ۳۰ ژانویه ۲۰۲۴، تیم BBO Exchange از اتمام دور اولیه تامین مالی خبر داد. در مجموع ۲.۷ میلیون دلار از گروهی از VCهای بسیار معتبر تأمین شد. صندوق‌های مخاطره‌آمیز مرحله اول ردیف ۱ Hashed و Arrington Capital این دور را رهبری کردند.

تصویر: بورس BBO

این دور همچنین مشارکت‌های شرکت‌های VC کلاس جهانی مانند Consensys، CMS Holdings، Flow Traders، Manifold Trading، Mask Network، Laser Digital (Nomura Group)، Arcane Group، Draper Dragon، Vessel Capital، Aulis Venture، Formless Capital، Press را جذب کرد. . Capital و One Piece Labs را راه اندازی کنید.

فرشته‌های باتجربه‌ای مانند Keone Hon و Hongbo Tang نیز از تلاش‌های استارت‌آپ برای جذب سرمایه حمایت کردند.

BBOX با رویکرد منحصر به فرد خود در تجارت غیرمتمرکز مشتقات آماده است تا فضای DeFi را ارتقا دهد. این پلتفرم به‌عنوان اولین DEX دائمی که از ارزش استخراج‌پذیر Oracle در فرآیند انحلال استفاده می‌کند، پیشگام مکانیزم حراجی نوآورانه بود که از تاخیر ذاتی در به‌روزرسانی قیمت اوراکل بهره می‌برد.

ری، بنیانگذار BBOX و یک معامله گر سابق با فرکانس بالا، در مورد آخرین دور سرمایه گذاری و چشم انداز تیمش اظهار نظر کرد:

هدف ما این است که هم زیرساخت و هم لایه نقدینگی را برای کل اکوسیستم DeFi برای تجارت مشتقات فراهم کنیم، و هدف نهایی ما ایجاد مکانی است که در آن کاربران بتوانند هر چیزی را معامله کنند، از هر چیزی کسب درآمد کنند، و هر دو را بسیار موثر انجام دهند. این افزایش گواهی بر دیدگاه ما و اعتماد سرمایه گذاران به توانایی ما برای آوردن چیزهای جدید و هیجان انگیز به فضای مشتقات DeFi است.

توزیع پویا مبتنی بر سیگنال و چند دارایی پلتفرم AMM همچنین به LP ها اجازه می دهد تا محدوده قیمت ها را با سایر دارایی ها مرتبط کنند و از استراتژی های بازارسازان فعال تقلید کنند و در عین حال سهولت ارائه نقدینگی غیرفعال را حفظ کنند.

شبکه آزمایشی خصوصی در zkEVM Linea راه اندازی شد

BBOX در حال حاضر روی AMM مبتنی بر سیگنال خود در Linea، یک شبکه لایه ۲ zkEVM، برای مقیاس‌بندی اتریوم dApps کار می‌کند و ثبت‌نام برای شبکه آزمایشی خصوصی BBOX باز است.

Linea، به ویژه، زاییده فکر سرمایه گذار BBOX Consensys است و یک لایه اضافی از هم افزایی و قابلیت های تکنولوژیکی به پلتفرم اضافه می کند.

ادوارد تان، سرمایه گذار هش، از طراحی فناوری نوآورانه BBOX هیجان زده است:

ما معتقدیم که Perpetual DEX یکی از سودآورترین بخش‌های عمودی در کریپتو است و از BBOX، تیمی که خود را در یک بازار شلوغ و رقابتی به خوبی متمایز کرده است، هیجان‌زده هستند. این پلتفرم از Oracle Issueable Value (OEV) برای انحلال و AMM برای سیگنال دهی پویا چند دارایی برای سرمایه گذاران زنجیره ای استفاده می کند، در حالی که امکان بهره برداری کارآمد از سرمایه را برای ارائه دهندگان نقدینگی فراهم می کند. ما معتقدیم که این محصول توسط بهترین افراد هدایت می‌شود: کارشناسان رمزارز با تجربه مرتبط در امور مالی سنتی، تجارت کمی و مهندسی. همکاری آنها با اکوسیستم Linea نیز در تحقق چشم انداز آنها موثر خواهد بود.

سال گذشته، BBOX یکی از ۱۲ پروژه DeFi بود که توسط بایننس Labs به عنوان بخشی از سری ششم فصل نهفتگی انتخاب شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا