اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران BAYC کمتر از یک هفته فرصت دارند تا به شکایت دسته جمعی علیه آزمایشگاه های یوگا بپیوندند.

یک شکایت دسته جمعی جدید به دنبال کمک به خریداران BAYC و APE است تا از آزمایشگاه یوگا غرامت دریافت کنند.

آزمایشگاه‌های یوگا فین‌تک کریپتو مشکل‌دار با شکایت‌های بیشتری در رابطه با مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT)، Bored Ape Yacht Club (BAYC) و پروژه‌های دیگر روبرو خواهند شد.

شرکت حقوقی روزن، یک شرکت حقوقی جهانی با تمرکز بر حمایت از حقوق سرمایه‌گذاران، در ۳۰ ژانویه اعلام کرد که قصد دارد یک شکایت دسته جمعی علیه آزمایشگاه‌های یوگا تنظیم کند.

روزن از خریداران اوراق بهادار یوگا، از جمله BAYC NFT و توکن بومی ApeCoin (APE) خواست تا در مهلت تعیین شده برای شاکی اصلی در ۷ فوریه به شکایت دسته جمعی علیه یوگا بپیوندند.

شرکت حقوقی می‌گوید سرمایه‌گذاران Yuga Securities که بین ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ و ۸ دسامبر ۲۰۲۲ BAYC و APE را خریداری کرده‌اند، بدون هزینه اضافی از طریق ترتیبات کارمزد عملکردی که من تأکید کردم ممکن است حقوقی داشته باشید، غرامت دریافت خواهند کرد.

شکایت جدید تعدادی از متهمان، از جمله ویلی آرونو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه یوگا، را هدف قرار می دهد که در ۲۸ ژانویه به دلیل مسائل بهداشتی، دفتر را ترک کرد. این شکایت به یک بانک جهانی از جمله بنیانگذار گرگ سولانو، موسس میلیاردر BAYC، Kerem Atalay، مدیر عامل شرکت Yuga Lab، نیکول مونیز و شرکت هایی مانند Madonna، Adidas و Moonpay برخورد می کند.

شکایت جدید تلاشی است تا آزمایشگاه های یوگا را مسئول ضررهای هنگفت سرمایه گذاران NFT که طی چند سال گذشته BAYC و APE را خریداری کرده اند، معرفی کند. تا اکتبر ۲۰۲۲، میانگین ارزش معاملات BAYC NFT پس از رسیدن به ۳۱۲۰۰۰ دلار در آوریل ۲۰۲۲ به زیر ۸۵۰۰۰ دلار رسید. پایین ترین قیمت BAYC NFT نیز از حدود ۱۴۴ اتر (ETH) (226000 دلار) به ۶۴ ETH (100000 دلار) کاهش یافته است. درج کردن.

نمودار قیمت BAYC NFT.منبع: NFT کمترین قیمت

آزمایشگاه یوگا نیز در دسامبر ۲۰۲۲ با شکایتی مشابه از سوی شاکیان آمریکایی آدونیس رئال و آدام تیچر مواجه شد. مشابه شکایت دسته جمعی روزن، در این شکایت بیش از ۴۰ نفر و شرکت به عنوان متهم از جمله مدونا، جاستین بیبر، پاریس هیلتون، اسنوپ داگ و جیمی نام بردند. فالون، پست مالون و غیره

مربوط: کوین رز خالق Moonbirds پس از یک حرکت اشتباه بیش از ۱.۱ میلیون دلار در NFT از دست داد.

شرکت حقوقی Scott+Scott قبلاً در ژوئن ۲۰۲۲ یک شکایت دسته جمعی علیه Yuga Labs تنظیم کرده بود و ادعا می کرد که Yuga Labs “به طور نادرست” جامعه را به خرید NFTs BAYC و ApeCoin تشویق کرده است.

Yuga Labs، یک شرکت مستقر در میامی، همچنین در چندین مورد اختلاف بر سر مسائل مربوط به علائم تجاری و حق چاپ شرکت داشته است. آزمایشگاه یوگا ژوئن ارسال شده شکایت در دادگاه لس آنجلس علیه هنرمند رایدر ریپس. رایدر ریپس ادعا می کند که از علامت تجاری Yuga Labs برای تبلیغ مجموعه NFT خود استفاده کرده است. پرونده های بعدی دادگاه نشان داد که آزمایشگاه یوگا فاقد ثبت حق چاپ BAYC است.

در این پرونده آمده است: «از آنجایی که آزمایشگاه‌های یوگا کپی رایت ثبت نشده است، هیچ تهدید فوری برای شکایت برای نقض حق چاپ وجود ندارد.

با وجود مواجهه با چالش‌های فراوان، آزمایشگاه‌های یوگا در حال برداشتن گام‌هایی برای گسترش اکوسیستم NFT هستند. ۱۸ ژانویه آزمایشگاه یوگا راه اندازی بازی جدید Dookey Dash یک تجربه ضرب‌کاری مبتنی بر مهارت است که به سرمایه‌گذاران BAYC اجازه می‌دهد تا برای کسب بالاترین امتیاز رقابت کنند و برای کسب جوایز جدید ادعای توکن‌های رایگان داشته باشند.نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا