🚨 اخبار ارز دیجیتال

BAYC Counterfeiter 10 کاربرد علامت تجاری آزمایشگاه یوگا را به چالش می کشد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یکی از سخنگویان آزمایشگاه‌های یوگا اهمیت دفاعیه در برابر اخطار را کم اهمیت جلوه داد و نشان داد که بنیانگذاران RR/BAYC فقط سعی در ایجاد مشکل داشتند.

یکی از بنیان‌گذاران مجموعه NFT کپی‌برداری RR/BAYC در Bored Ape Yacht Club اعلامیه‌ای مبنی بر مخالفت با ۱۰ درخواست علامت تجاری از آزمایشگاه‌های یوگا ارسال کرده است.

این حرکت یک پیچ عجیب دیگر در مناقشه جاری مالکیت معنوی بین سازنده BAYC، یوگا لبز و بنیانگذاران RR/BAYC، رایدر ریپس و جرمی کاهن است.

کاهن در ۹ فوریه اعلامیه مخالفت خود را به هیئت آزمایشی علائم تجاری اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) ارسال کرد. در زمان نگارش این مقاله، وضعیت مخالفت برای همه درخواست‌های علامت تجاری در حال حاضر “در انتظار” است.

برنامه‌های کاربردی علامت تجاری Yuga Labs، که عمدتاً در اواخر سال ۲۰۲۱ ثبت شده‌اند، شامل مجموعه‌ای از آرم‌ها، آثار هنری و طرح‌های BAYC است که ممکن است در محصولات دیجیتالی مانند هنر مبتنی بر NFT، کارت‌های تجاری، و پوشیدنی‌های متاورس استفاده شوند. ما نام تجاری را پوشش می‌دهیم.

این پرونده همچنین پتانسیل محصولات فیزیکی BAYC مانند لباس، جواهرات، ساعت و جاکلیدی و پتانسیل خدمات سرگرمی مانند بازی، تلویزیون و موسیقی را شرح می دهد.

مثال مخالف: USPTO

در مصاحبه ای با قانون بلومبرگ در ۱۱ فوریه، سخنگوی آزمایشگاه یوگا شانس موفقیت اپوزیسیون کاهن را کم اهمیت جلوه داد و گفت که این اقدام تنها تلاش دیگری برای ایجاد مشکل برای شرکت است.

آنها گفتند: «اداره علائم تجاری تأیید اولیه درخواست علامت تجاری Yuga Labs را داده است و ما منتظر تأیید کامل در زمان مناسب هستیم.»

شکایت جرمی کاین تلاش دیگری برای انحراف توجه از موضوع واقعی است: نقض حقوق مالکیت معنوی یوگا.

در این اطلاعیه، کاهن فهرستی طولانی از «دلایل مخالفت» ارائه شده توسط آزمایشگاه‌های یوگا ارائه می‌کند. به طور خاص، کاهن استدلال می‌کند که این شرکت از «حقوق» در مورد برخی از طرح‌های آرم و آثار هنری چشم پوشی کرده است، زیرا فروش BAYC NFT «همه حقوق» تصاویر دیجیتال را به مالکان می‌دهد.

او همچنین ادعا می‌کند که آزمایشگاه‌های یوگا مالک قانونی طرح جمجمه خاص نیست، زیرا به نظر می‌رسد در مارس ۲۰۲۲ حقوق را به سازمان غیرمتمرکز خودمختار ApeCoin (DAO) منتقل کرده است.

علاوه بر این، کاهن استدلال می‌کند که آزمایشگاه‌های یوگا نتوانستند “نیت صادقانه برای استفاده قانونی” از علامت تجاری را در برنامه خود ارائه دهند، زیرا NFTها باید طبق قوانین فدرال به عنوان اوراق بهادار ثبت و طبقه بندی شوند.

مربوط: Sniffy News: Finding Love in Metaverse Paris Hilton، BTC CryptoPunks Surge و موارد دیگر

سازنده BAYC Yuga Labs از هنرمندان دیجیتال رایدر ریپس و کاهن در ماه ژوئن به دلیل استفاده از تصاویر BAYC در مجموعه RR/BAYC خود شکایت کرد. این شرکت همچنین ادعا کرد که این دو عمداً «آزمایشگاه‌های یوگا را ترول کرده و مصرف‌کنندگان را فریب داده‌اند» تا NFT‌های تقلبی بخرند.

این حرکت از کاهن نیز تنها سه روز پس از آن صورت می‌گیرد که آزمایشگاه‌های یوگا شکایت دیگری را علیه وب‌سایت RR/BAYC و توسعه‌دهنده قرارداد هوشمند توماس لیمن حل و فصل کردند.

به عنوان بخشی از توافق، لمان اساساً با یک حکم دائمی موافقت کرد که آن را از مشارکت در پروژه‌های مرتبط با BAYC «به طرز گیج‌کننده‌ای مشابه» منع کرد. من فاصله خود را با

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا