🚨 اخبار ارز دیجیتال

“تابستان On-Chain” پایگاه شاهد بیش از ۷۰۰۰۰۰ NFT توسط ۲۶۸۰۰۰ کاربر در ماه اوت بود.

تبلیغ «تابستان On-Chain» باعث فعالیت در شبکه جدید شد و صدها هزار کاربر در ماه اوت NFT را برش دادند.

این تیم در ۶ سپتامبر اعلام کرد که بیش از ۷۰۰۰۰۰ توکن غیر قابل تعویض (NFT) توسط بیش از ۲۶۸۰۰۰ کیف پول منحصر به فرد در طی تبلیغ “تابستان On-Chain” شبکه Base در ماه آگوست ساخته شد.

کوین بیس Base، لایه ۲ اتریوم را در ۹ آگوست راه اندازی کرد. برای تشویق به پذیرش، تیم شبکه یک رویداد راه اندازی یک ماهه برگزار کرد. ما با بیش از ۵۰ شرکت، هنرمند و خالق همکاری کرده‌ایم تا NFT‌های هنر دیجیتال جدید را منحصراً در Base منتشر کنیم. هر مجموعه هنری در تاریخ متفاوتی منتشر شد و کاربران را ملزم می‌کرد تا بارها از شبکه بازدید کنند تا همه قطعات را جمع‌آوری کنند.

در دو هفته اول تبلیغات، ارزهای دیجیتال به ارزش ۲۴۲ میلیون دلار به Base متصل شدند و روزانه بیش از ۱۳۰ هزار کیف پول منحصر به فرد از آن استفاده می‌کردند.

آخرین مجموعه NFT در ۳۱ آگوست منتشر شد. تا ۷ سپتامبر برای ضرب در دسترس است. در همین حال، تیم Base اطلاعات دقیق تری در مورد اینکه مجموعه داران مجموعه های هنری دیجیتال بیشتر به آن علاقه داشتند، منتشر کرد.

بر اساس این اطلاعیه، مجموعه کوکاکولا که از ۱۳ تا ۱۶ آگوست منتشر شد، با بیش از ۸۰۰۰۰ سکه در این دوره، فعال ترین مجموعه بود.

“دختری با گوشواره مرواریدی” ورمیر از مجموعه “در تابستان زنجیره ای” کوکاکولا. منبع: Onchain Summer.

سایر مجموعه‌های بسیار پرطرفدار عبارتند از پلتفرم بازی Web3 Iskra (71000 مین)، پلتفرم رسانه اجتماعی Friends With Benefits (71000 mints)، شبکه لایه ۲ Zora (70000 mint) و بازار حق چاپ موسیقی Anotherblock (55000 Mint). Mint) و غیره.

مربوط: سکه USD رسما به شبکه های پایه و خوش بینی گسترش می یابد

طبق داده‌های DefiLlama، در طی این دوره، Base همچنین به طور پیوسته میزان ارزهای دیجیتال قفل شده در قراردادها را افزایش داد و در ۳ سپتامبر به بیش از ۴۰۲ میلیون دلار رسید.

قفل ارزش کل شبکه پایه (TVL). منبع: دفیلاما.

با وجود این دستاوردها، پرتاب بیس کاملاً روان نبود. شبکه در ۵ سپتامبر دچار قطعی شد، زمانی که ترتیب‌دهنده تولید بلوک‌ها را متوقف کرد. کلاهبرداری های متعددی نیز در این شبکه تبلیغ می شود، از جمله وام ۶.۵ میلیون دلاری.

نویسنده: Tom Blackstone

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا