🚨 اخبار ارز دیجیتال

BarnBridge DAO به پیروی از دستور SEC رأی می دهد

رای گیری با تصمیم متفق القول برای رعایت الزامات احتمالی SEC و پرداخت هرگونه جریمه در صورت لزوم به پایان رسید.

اعضای سازمان غیرمتمرکز خودمختار بارنبریج (DAO) در مورد نحوه پاسخگویی به درخواست احتمالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) رای داده اند.

رای گیری در ۱۲ اکتبر به پایان رسید و به اتفاق آرا تصمیم گرفته شد که با خواسته های احتمالی کمیسیون بورس و اوراق بهادار موافقت شود و در صورت لزوم جریمه پرداخت شود. تایلر وارد و تروی موری به عنوان نمایندگان ویژه DAO برای برخورد با رگولاتورها معرفی شدند. در همان زمان، داگلاس پارک به عنوان مشاور حقوقی DAO ادامه خواهد داد و نسخه نهایی دستور را از طرف برنبریج امضا خواهد کرد. رای دهندگان همچنین به وزارت خزانه داری DAO اجازه دادند تا در صورت لزوم “تمام توکن های مجاز برای فروش را بفروشد”.

اطلاعات مربوط به سفارش خاصی که SEC به برنبریج فرستاده است در دسترس نیست. تحقیقات نظارتی در مورد DAO در ژوئن ۲۰۲۳ آغاز شد. برنبریج بلافاصله تمامی عملیات خود را به حالت تعلیق درآورد و استخر نقدینگی خود را بست. وارد با استناد به “ماهیت خصوصی” تحقیقات SEC از ارائه جزئیات به کمیسیونرها خودداری کرد.

مربوط: Vitalik Buterin در مورد تایید اپراتورهای استخر سهام ETH توسط DAO ابراز نگرانی می کند

قیمت BOND، توکن بومی BarnBridge، از زمان آخرین اوج خود در ۲۵ جولای، زمانی که به ۲۱.۶۹ دلار رسید، به تدریج در حال کاهش بوده است. طبق گفته CoinGecko، قیمت در زمان نگارش این مقاله ۱.۶۷ دلار است. بالاترین قیمت ۱۸۵.۷ دلاری در اکتبر ۲۰۲۰ ثبت شد.

در سال ۲۰۲۱، BarnBridge برنامه «SMART Exposure» را راه‌اندازی کرد، که به کاربران اجازه می‌دهد به طور غیرفعال وزن خاصی را بین دارایی‌ها در یک جفت توکن خاص ERC-20 از طریق تعادل مجدد خودکار حفظ کنند.

در نوامبر ۲۰۲۲، SEC اقدامات اداری را علیه CryptoFed DAO آمریکایی، اولین DAO قانونی به رسمیت شناخته شده در ایالات متحده آغاز کرد. طبق گزارش SEC، بیانیه ثبت فرم S-1 که توسط فدرال رزرو ارزهای دیجیتال ایالات متحده ارائه شده است، فاقد اطلاعات مهم، از جمله صورت‌های مالی حسابرسی شده و جزئیات مربوط به تجارت و عملیات آن است.

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن با یک DAO

نویسنده: David Attlee
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا