اخبار ارز دیجیتال

Barnbridge DAO خواستار خاموش کردن “همه عملکردها” پروتکل DeFi در میان بررسی SEC شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برخی از اعضای DAO در مورد این وضعیت شوخی کردند، در حالی که برخی دیگر مشکوک بودند که انگیزه پنهانی وجود دارد.

پس از بررسی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، اعضای DAO Barnbridge دستور تعلیق “کلیه کارهای” مربوط به پروژه را گرفتند.

داگلاس پارک، وکیل سازمان غیرمتمرکز خودمختار، این خبر را در پستی در ۶ جولای در کانال دیسکورد این پلتفرم برای اعضا فاش کرد.

پارک گفت: “من می خواهم به شما اطلاع دهم که کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال تحقیق در مورد DAO Barnbridge و افرادی است که در DAO شرکت دارند.”

آقای پارک گفت که “همه کارها” روی محصولات مرتبط با بارنبریج، از جمله بسته شدن استخر نقدینگی، باید متوقف شود تا “پتانسیل مسئولیت قانونی بیشتر کاهش یابد” و افراد باید فعالیت سرمایه گذاری DAO را متوقف کنند. در قبال کار ناشی از آن غرامت دریافت نمی شود

یکی از بنیانگذاران تایلر وارد، که احتمالاً در دیسکورد “لرد تایلر” نامیده می شود، به زودی پیام پارک در BarnBridge’s Discord را تایید کرد.

پارک و وارد توضیح ندادند که چرا SEC تحقیقاتی را در مورد DAO بارنبریج آغاز کرده است. اما پارک گفت که تحقیقات “در حال انجام” و “خصوصی” است، بنابراین اطلاعات محدودی می تواند به اشتراک گذاشته شود.

بین ۳۰ ژوئن و ۳ ژوئیه، ۱۰۰٪ دارندگان توکن Barnbridge (BOND) شرکت حقوقی Park & ​​Divasie LLP را امضا کردند، که آقای من به پیشنهاد استخدام به عنوان مشاور حقوقی در DAO رای مثبت دادم. ”

۲۱۳۰۰۰ رای داده شد که ۲۰۱۰۰۰ رای معادل ۹۴.۳% از کیف پول “barnbridge.eth” به دست آمد.

۱۰۰% از ۲۱۳۰۰۰ توکن BOND به این پیشنهاد رای مثبت دادند.منبع: اسنپ شات

زمان بندی و موضوع پیشنهاد ممکن است نشان دهد که SEC تحقیقاتی را در مورد Barnbridge DAO قبل از ۳۰ ژوئن آغاز کرده است.

با این حال، برخی از اعضای DAO در مورد این اطلاعیه تردیدهایی را مطرح کرده اند.

یکی از اعضای Discord درخواست شواهدی برای حمایت از تحقیقات SEC کرده است و گفته است که بنیانگذاران بارنبریج ممکن است از آن به عنوان بهانه ای برای ترویج “استراتژی خروج” استفاده کنند که می تواند سرمایه گذاران را فریب دهد.

وارد با این ادعا مخالفت کرد و گفت که این “بدترین تلاش برای فرش فکر شده تا کنون” خواهد بود.

سایر اعضا این خبر را آرام‌تر دریافت کردند و یکی از اعضا اظهار داشت که “زمان انتقال به اروپا فرا رسیده است” و پیشنهاد کرد که اعضای DAO می‌توانند از SEC پنهان شوند.

یکی دیگر به شوخی گفت که هرکسی که با بارنبریج تعامل داشته باشد، توسط رئیس SEC، گری جنسلر، «در پخش زنده» مورد شلیک قرار خواهد گرفت و به موضع سخت او در مورد ارزهای دیجیتال اشاره دارد.

ما واکنش‌های متفاوتی از اعضای BarnBridge DAO در Discord دریافت کردیم.منبع: Discord

مربوط: این توکن رمزنگاری DeFi که کمتر شناخته شده است، بیش از ۸۰۰٪ در یک ماه افزایش می یابد

BarnBridge یک پروتکل DeFi مدیریت ریسک بین پلتفرمی است که به دنبال رسیدگی به ریسک تورم و نوسانات نرخ بهره است.

بر اساس گزارش CoinGecko، از زمان انتشار این خبر، قیمت BOND توکن بومی آن با ۱.۹ درصد کاهش به ۳.۱۲ دلار رسیده است. این توکن ۹۸.۳ درصد از بالاترین قیمت خود در تاریخ ۱۸۵.۷ دلار در ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ کاهش یافته است و اکنون ارزش بازار آن ۲۹ میلیون دلار است.

در اوایل ماه گذشته، SEC از دو تا از بزرگترین صرافی های صنعت، Binance و Coinbase به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

گزارش تحقیقی علیه DAO Barnbridge کوچک و متوسط ​​ممکن است نشان دهد که تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار فقط بزرگترین بازیگران صنعت ارزهای دیجیتال را هدف قرار نمی‌دهند.

Cointelegraph برای اظهار نظر با SEC تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مجله: AI Eye: “بزرگترین جهش” هوش مصنوعی، ابزارهای جدید جالب، هوش مصنوعی DAO واقعی استنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا