اخبار ارز دیجیتال

رشد بانک‌ها در Crypto: Standard Chartered’s Zodia 36 میلیون دلار افزایش داد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت مالی ژاپنی SBI Holdings پس از رهبری دور سرمایه گذاری سری A Zodia به دومین سهامدار بزرگ تبدیل شد.

بانک‌ها در سراسر جهان به گسترش قابلیت‌های مرتبط با رمزنگاری خود ادامه می‌دهند و بانک چند ملیتی بریتانیایی Standard Chartered Bank سرمایه جدیدی را برای پلتفرم ارزهای دیجیتال Zodia افزایش می‌دهد.

بلومبرگ در 27 آوریل گزارش داد Zodia Custody، زیرمجموعه نگهبانی ارزهای دیجیتال با حمایت استاندارد چارترد، 36 میلیون دلار در دور جدید سرمایه گذاری سری A جمع آوری کرده است.

جولیان سایر، مدیر عامل Zodia Custody گفت که شرکت مالی ژاپنی SBI Holdings جمع آوری کمک مالی را رهبری کرد و دومین سهامدار بزرگ زودیا شد.

قبل از دور تأمین مالی، Zodia مستقر در لندن به طور انحصاری توسط Standard Chartered و Northern Trust حمایت می شد و استاندارد Chartered مالک 90 درصد سهام این شرکت بود. به گفته ساویر، ساویر پس از تامین مالی همچنان سهامدار اصلی خواهد بود.

مدیرعامل زودیا با تاکید بر اینکه افزایش سرمایه خارجی پس از رسیدن شرکت تابعه به سطح مشخصی از استراتژی سرمایه گذاری استاندارد چارترد است، اظهار داشت:

او گفت: «داشتن پشتوانه بانکی بخشی از استراتژی ما و تمام خوبی هایی است که به همراه دارد. “این بدان معنا نیست که باید یک بانک واحد وجود داشته باشد.”

با بودجه جدید، Zodia استاندارد چارترد قصد دارد میزان ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده، از جمله اتر (ETH) را افزایش دهد.

این شرکت همچنین بودجه تازه جذب شده خود را برای توسعه جغرافیایی فراتر از بازارهای فعلی خود در اروپا و آسیا تونل خواهد کرد. این شرکت به‌ویژه به فرصت‌ها در خاورمیانه علاقه‌مند است، اما قصد دارد به دلیل عدم قطعیت نظارتی از ایالات متحده دور شود.

ساویر خاطرنشان کرد که در ایالات متحده عدم شفافیت قابل توجهی وجود دارد که ارزهای رمزپایه باید بر اساس آن اوراق بهادار در نظر گرفته شوند. مدیر عامل شرکت افزود: “امیدوارم ایالات متحده این وضوح را ایجاد کند، اما در این مرحله می توانم بگویم که دیدن این که در 12 تا 18 ماه آینده چگونه خواهد بود دشوار است.”

مربوط: بیت کوین در بانک ها: بانک Raiffeisenlund خدمات سرمایه گذاری رمزنگاری را ارائه می دهد

این خبر اندکی پس از آن منتشر شد که Zodia فعالیت های خود را در ژاپن از طریق سرمایه گذاری مشترک با SBI Holdings در فوریه 2023 گسترش داد. مانند بخش جهانی Zodia، اسپین آف ژاپنی آن فقط سرمایه گذاران نهادی را هدف قرار داده است. سرمایه گذاری مشترک 51٪ متعلق به SBI Digital Asset Holdings، سازمان ارزهای دیجیتال SBI، و 49٪ متعلق به Zodia Custody است.

استاندارد چارترد، یکی از بزرگترین بانک های بریتانیا، در ابتدا اعلام کرد که قصد دارد در سال 2020 نگهبانی نهادی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) را ارائه دهد. درجه سانتیگراد

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر قدرت تصمیم گیری نهایی را دارد؟

نویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا