اخبار ارز دیجیتال

قاضی ورشکستگی دستور ۴۴ میلیون دلار رمزنگاری را برای بازگشت به مشتریان درجه سانتیگراد صادر می کند

وجوه شامل رمزنگاری است که در یک حساب نگهداری سلسیوس نگهداری می شود که از حساب درآمد منتقل نشده است.

یک قاضی فدرال به وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس دستور داده است تا حدود ۴۴ میلیون دلار ارز رمزنگاری شده را به مشتریان برنامه نگهبانی این پلت فرم بازگرداند.

طبق گزارش بلومبرگ، این دستور شفاهی توسط قاضی ورشکستگی ایالات متحده، مارتین گلن در جلسه ۷ دسامبر صادر شد، جایی که قاضی گفت:

او گفت: “من می خواهم این پرونده به جلو برود. من می خواهم طلبکارانم هر چه زودتر بهبود یابند.”

این مبلغ که فقط برای ارزهای رمزنگاری شده در حساب های نگهبانی اعمال می شود، کسری کوچک از میلیاردها دلاری است که سلسیوس به طلبکاران خود بدهکار است و آخرین تصمیم بین مشاوران سلسیوس و سهامداران است. حساب نگهداری متعلق به کاربر است. نه یک پلتفرم

توجه به این نکته ضروری است که این دستور فقط در مورد دارایی‌های نگهداری خالص (دارایی‌هایی که هرگز به حساب Celsius Earn دسترسی نداشته و فقط تحت برنامه نگهبانی نگهداری می‌شوند) اعمال می‌شود.

سلسیوس تا ۲۹ اوت بیش از ۲۱۰ میلیون دلار در حساب های نگهبانی داشت، اما فقط حدود ۴۴ میلیون دلار وجوه داشت که معیارهای آخرین سفارش را برآورده می کرد.

در همین حال، حساب کسب درآمد سلسیوس، حسابی که سپرده گذاران می توانند از آن سود کسب کنند، جایی است که بیشتر ۴.۷ میلیارد دلار وجوه کاربران در حال حاضر قفل شده است.

سلسیوس ادعا می‌کند که کاربرانی که وجوهی را به حساب‌های خود واریز می‌کنند، پس از موافقت با شرایط خدمات شرکت، مالکیت وجوه خود را رها کرده‌اند و گزارش ۵ دسامبر بلومبرگ نشان داد که سلسیوس هیچ کنترلی بر این حساب‌ها ندارد و به دنبال فروش ۱۸ میلیون دلار استیبل‌کوین است. توسط سازماندهی مجدد را تأمین مالی کنید زیرا گلن قرار است در ۱۲ دسامبر به موضوع مالکیت وجوه رسیدگی کند.

مربوط: گلکسی دیجیتال Novogratz، GK8 سلسیوس را در فروش گاراژ ورشکستگی خریداری کرد

در همین حال، در ۵ دسامبر، وام دهنده مجوز ۲.۸ میلیون دلاری برنامه حفظ کارکنان کلیدی خود (KERP) را که در ۱۱ اکتبر ثبت شد، دریافت کرد.

پاداش ها به کارمندان منتخب پرداخت می شود و برای تشویق کارمندان به ماندن در شرکت و ادامه فعالیت های تجاری محدود در نظر گرفته شده است.

کارمندان سلسیوس یکی پس از دیگری ترک می‌کنند و تنها ۱۷۰ کارمند باقی می‌مانند، در حالی که در زمان شروع فرآیند ورشکستگی، ۳۷۰ کارمند باقی می‌مانند.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا