اخبار ارز دیجیتال

دادگاه ورشکستگی می گوید FTX و Alameda به BlockFi 1 میلیارد دلار بدهکار هستند، اما پیچیده است

BlockFi تلاش کرده است تا از FTX و Alameda در روند ورشکستگی جدا شود، اما روابط مالی زیادی با شرکت های متعلق به SBF دارد.

وکلای BlockFi در جلسه ای در اولین روز رسیدگی به ورشکستگی گفتند که وام دهندگان ارزهای دیجیتال ۳۵۵ میلیون دلار بدهی به FTX داشته اند، در حالی که شرکت خواهر صرافی، Alameda Research، ۶۸۰ میلیون دلار بدهی داشته است.

BlockFi 15 شکایت را در ۲۸ نوامبر ارائه کرد و در جلسه افتتاحیه خود در ۲۹ نوامبر توسط دادگاه تأیید شد. این شامل جمع آوری اطلاعات شخصی ۵۰ بزرگترین طلبکار و انتصاب آنها به عنوان نمایندگان صدور صورت حساب و اعلان برای اداره بازسازی کرول است. همان شرکت FTX در پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ خود را انتخاب کرد.

BlockFi در پیامی که برای مشتریان نگران ارسال شده است، گفت که طرح تصویب شده به آن اجازه می‌دهد تا “عملیات اصلی” خود را ادامه دهد و به کارمندان و پیمانکاران مستقل خود در طول فرآیند بازسازی ادامه دهد. من گفتم می‌توانم. BlockFi صورتحساب دستمزد را حدود ۵.۸ میلیون دلار در ماه تخمین می زند.

در پیامی به مشتریان بیان شد که “تمرکز واحد” BlockFi در طول مراحل رسیدگی به “به حداکثر رساندن ارزش برای همه مشتریان و سایر ذینفعان” بود.

CNBC در ۲۹ نوامبر گزارش داد که جاشوا ساسبرگ، وکیل BlockFi نیز در طول جلسه گفت که BlockFi قصد دارد برداشت از مشتریان را در زمان نامشخصی از سر بگیرد و به شرکت اجازه دهد پس از بازسازی کسب و کار را نجات دهد. افزود که او خوشبین است. .

FTX و Alameda حدود ۱ میلیارد دلار به BlockFi بدهکار بودند، اما وضعیت بدهی مالی پس از آن که FTX US یک خط اعتباری ۴۰۰ میلیون دلاری به BlockFi در ۱ ژوئیه تمدید کرد، پیچیده تر شد.

BlockFi که سقوط FTX را دلیل مشکلات خود ذکر کرد، گفت که این شرکت ۲۷۵ میلیون دلار آمریکا به FTX بدهکار است در معامله ای که ۸۹ درصد از سهامدارانش گفته اند با آن موافقت کرده اند.

این وجوه پس از گیر افتادن در سرایت ناشی از سقوط استیبل کوین Terra در ۱۰ می در اختیار BlockFi قرار گرفت. BlockFi گفت که سررسید وام در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۷ خواهد بود. نشان داد که نرخ بهره ۵ درصد است.

مربوط: بیت کوین از بلاک فای شانه خالی می کند

علاوه بر این، در ۲۸ نوامبر، BlockFi از شرکت هلدینگ Bankman-Fried، Emergent Fidelity Technologies، برای وثیقه از جمله سهام شرکت کارگزاری آنلاین Robinhood شکایت کرد، که Emergent قول داد در ۹ نوامبر آن را پرداخت کند. دادگاه بعدی برای ۹ ژانویه برنامه ریزی شده است.

جدول زمانی تاریخچه BlockFi. منبع: ارائه شنیداری روز اول.

نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا