🚨 اخبار ارز دیجیتال

ورشکسته Crypto Hedge Fund 3AC برنده حراج ۲.۵ میلیون دلاری NFT شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

۳AC در حال حاضر در مراحل ورشکستگی است و حدود ۳.۵ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است.

حراج بخشی از مجموعه توکن غیرقابل تعویض (NFT) صندوق سرمایه گذاری ورشکسته ارزهای دیجیتال سنگاپور Three Arrow Capital (3AC) در پایان ۱۹ می به مبلغ ۲.۵ میلیون دلار فروخته شد.

با واسطه‌گری کارگزار هنری Sotheby’s، کلکسیون‌های قابل توجهی برای فروش عبارتند از تایلر هابز فیدنزا شماره ۷۲۵، آزمایشگاه لارو اتوگلیف شماره ۱۸۷ و تایلر هابز فیدنزا شماره ۸۶۱. بیشترین فروش تایلر هابز فیدنزا شماره ۷۲۵ به قیمت ۱ میلیون دلار بود.

در پی این خبر، کایل دیویس، یکی از بنیانگذاران ۳AC گفت: من نوشته ام: “NFT’s Holy Grail Eyes Sotheby’s، Worldcoin میلیون ها کره چشم را اسکن می کند، Aptos با نمونه کار بعدی Solana 3AC عرضه می شود” [Fire]قبلاً دیویس من نوشته ام «خداحافظ غاز شیرین» در واکنش به گشایش حراج.

در همان زمان، یکی از بنیانگذاران سو ژو در پاسخ به سوال یک روزنامه نگار در مورد نقدینگی NFT گفت: من نتایج حراج ساتبی را برای چند نفر فرستادم و پاسخ *جیرجیرک* بود. در افتتاحیه حراج، ژو از شاعر انگلیسی آلفرد تنیسون نقل قول کرد.[Tis] دوست داشتن و از دست دادن بهتر از این بود که اصلاً دوست نداشته باشیم.» او در پاسخ به این فروش گفت.

NFT پس از اعلام ورشکستگی صندوق تامینی در جولای گذشته توسط مدیران تصفیه ۳AC بازیابی شد. در اوج خود، ۳AC دارای AUM تخمینی ۱۰ میلیارد دلاری بود و سپس به شدت تحت تأثیر بازار خرس ارزهای دیجیتال قرار گرفت. طبق گزارش ها، این شرکت در مجموع ۳.۵ میلیارد دلار به طلبکاران بدهکار است.

مراحل ورشکستگی ۳AC در حال حاضر در جریان است. ژو اخیراً حکم منع را علیه آرتور هیز، بنیانگذار BitMEX، یکی از طلبکاران متعدد ۳AC با ادعای ۶ میلیون دلاری دریافت کرده است. در این میان به نظر می رسد دیویس با افتتاح یک رستوران در دبی توجه خود را به دنیای آشپزی معطوف کرده است. دیویس و ژو هر دو بنیانگذاران صرافی OPNX هستند، پلتفرمی برای داد و ستد ادعاهای شرکت‌های ارزهای دیجیتال شکست خورده (مانند ۳AC). اوایل این ماه، صرافی به دلیل عدم ثبت نام در امارات دبی توسط رگولاتور دبی تنبیه شد.

مجله: ۳AC Takes Storm، استخراج بیت کوین ۳۶۰ درصد، بروس لی NFTs Plungeنویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا