اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز QuadrigaCX “توزیع موقت” وجوه را آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با وجود تمام تلاش‌هایشان، متولی تنها کسری از 160 میلیون دلار (215 میلیون دلار در کانادا) بدهی به طلبکاران را پس گرفته است.

بر اساس پستی که در 8 می توسط شرکت حقوقی Miller Thomson که نماینده کاربران صرافی منحل شده QuadrigaCX است، توزیع اولیه وجوه مربوط به مراحل ورشکستگی “در هفته های آینده” انتظار می رود.

متولیان ورشکستگی ارنست و یانگ با مشورت بازرس اموال توزیع اولیه را اعلام کرده اند. در آینده نزدیک، متولی اطلاعیه ای را با جزئیات مربوط به روش ها و رویه های توزیع به کاربران آسیب دیده ارسال خواهد کرد. به گفته میلر تامسون، انتظار می رود تعداد کمی از کاربران آسیب دیده اخطاریه هایی مبنی بر عدم اعطای مطالبات خود دریافت کنند، به این معنی که ادعاهای طلبکاران در فرآیند ورشکستگی اصلاح یا رد شده است.

میلر تامسون توضیح داد: “اگر اخطاریه امتناع دریافت کردید، حق دارید نسبت به تصمیم اعتراض کنید.”

“اولین گام، تعیین دلایل اصلاح یا رد و جمع آوری شواهد لازم برای حمایت از ادعای آنها است. به احتمال زیاد اعلامیه انکار را صادر کرده است.”

QuadrigaCX که زمانی بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال کانادا بود، اندکی پس از مرگ جرالد کاتن، یکی از بنیان‌گذاران آن در هند در فوریه 2019، ورشکست شد و کلیدهای خصوصی سیستم ذخیره‌سازی آفلاین QuadrigaCX را به قبر خود برد. طبق برآوردها، QuadrigaCX حدود 160 میلیون دلار به مشتریان آسیب‌دیده بدهکار است. کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC). علاوه بر از دست دادن دسترسی به ذخیره سازی سرد، OSC ادعا می کند که Cotten 86 میلیون دلار ضرر معاملات ارزهای دیجیتال را در پلتفرم QuadrigaCX شناسایی کرده است که توسط منابع مالی کاربران پوشش داده شده است.

از آن زمان، ارنست و یانگ، متولیان ورشکستگی، دارایی هایی به ارزش 34.3 میلیون دلار را بازیابی کرده اند. OSC نوشت: “ما نتوانستیم هیچ دارایی دیگری غیر از دارایی های شناسایی شده توسط Ernst & Young را شناسایی کنیم.”

QuadrigaCX توزیع وجوه در مراحل ورشکستگی به دلار کانادا. منبع: OSC

مجله: آیا پس از سقوط FTX می توان به صرافی های کریپتو اعتماد کرد؟

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا