اخبار ارز دیجیتال

صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX بررسی استراتژیک دارایی های جهانی را آغاز کرد

بدهکاران FTX در حال مذاکره با شرکت FinServ Perella Weinberg Partners در مورد تلاش های مختلف فروش یا بازسازی هستند. با این حال، دخالت PWP نیاز به تایید دادگاه ورشکستگی دارد.

به عنوان بخشی از پرونده ورشکستگی اخیر خود، صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX شروع بررسی استراتژیک دارایی های جهانی خود را به همراه 101 شرکت از 130 شرکت وابسته خود اعلام کرده است. این بررسی تلاشی برای به حداکثر رساندن ارزش قابل بازیافت برای ذینفعان است.

FTX که در آن زمان توسط مدیر عامل Sam Bankman-Fried (SBF) رهبری می‌شد، در 11 نوامبر پس از اینکه کشف شد که وجوه کاربران را اختلاس کرده است، برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد. تشکیل پرونده ورشکستگی برای کاهش ضرر و زیان سهامداران مرتبط با FTX و شرکت های وابسته به آن، با نام مستعار بدهکاران FTX، انجام شد.

بدهکاران FTX در حال مذاکره با شرکت خدمات مالی Perella Weinberg Partners در مورد تلاش های مختلف فروش یا بازسازی هستند.

سند رسمی در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده ثبت شده است.منبع: کرول

جانشین SBF، مدیر عامل جان جی. ری III، تأیید کرد که شرکت های وابسته به FTX دارای ترازنامه حلال هستند و می توانند برای کاهش ضرر فروخته شوند یا بازسازی شوند. وی ضمن تاکید بر اینکه برخی از شرکت های تابعه مانند صرافی ارزهای دیجیتال لجر ایکس به عنوان بدهکار در پرونده های ورشکستگی حذف شده اند، افزود:

در هر صورت، بررسی واگذاری‌ها، افزایش سرمایه یا سایر معاملات استراتژیک با این شرکت‌های تابعه و سایر شرکت‌های وابسته در هفته‌های آینده در اولویت خواهد بود.»

علاوه بر این، بدهکاران FTX درخواست های موازی برای معافیت موقت از دادگاه ورشکستگی ارائه کرده اند که قرار است در 22 نوامبر 2022 رسیدگی شود.

مربوط: رهبری FTX از رئیس کمیته فرعی ایالات متحده درخواست اطلاعات کرد

در 19 نوامبر، شرکت حقوقی که از FTX و SBF در طول ورشکستگی آنها حمایت کرد، به دلیل تضاد منافع، از نمایندگی کارآفرین خودداری کرد.

به گفته وکیل وایس، مارتین فولمن باوم، پل:

“چند روز پیش، پس از تشکیل پرونده ورشکستگی FTX، ما به آقای Bankman-Fried اطلاع دادیم که اختلافی ایجاد شده است که ما را از نمایندگی او منع کرده است.”

فلومنباوم معتقد است که “توئیت های دائماً مخل” سام بنکمن-فرید تأثیر منفی بر تلاش های بازسازی وکیل داشته است.



نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا