🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت ورشکسته CeFi Hull Invest به بازیابی دارایی اشاره می کند

هیچ جدول زمانی مشخصی برای زمان بازپرداخت کاربران وجود ندارد.

پلتفرم بازدهی ورشکسته کره جنوبی، هال اینوست می گوید دارایی های کاربران را برمی گرداند، اگرچه ضرب الاجل خاصی برای آن تعیین نشده است.

در طی یک پرسش و پاسخ در ۲ اکتبر، هوگو لی، مدیر عامل هال اینوست، گفت که این شرکت “بازیابی و توزیع دارایی های مرحله ای” را در چند مرحله از طریق واگذاری دارایی های بازیافت شده انجام خواهد داد. او گفت که برنامه هایی برای انجام این کار دارد. لی می نویسد:

با این حال، از آنجایی که مراحل قانونی مانند بازسازی و همکاری با مقامات بازپرسی همچنان ادامه دارد، اساساً نمی‌توانیم به تنهایی دارایی‌ها را توزیع کنیم. بنابراین، در حال حاضر نمی‌توانیم زمان‌بندی توزیع دارایی را پیش‌بینی کنیم. شما.”

در طول جلسه، لی همچنین اطمینان داد که سرمایه گذاران به جای اولویت دادن به طلبکاران کره جنوبی، پول خود را از طریق یک رژیم توزیع عادلانه پس می گیرند. تخمین زده می شود ۶۰٪ از کاربران Hull Invest خارج از کشور هستند، در حالی که این رقم در کره جنوبی ۴۰٪ است.

در ماه ژوئن، هال اینوست کلاهبرداری مشکوک مربوط به تجارت برون سپاری خود، B&S Holdings را کشف کرد و تمام سپرده ها و برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد. این شرکت متعاقباً اعلام ورشکستگی کرد. سقوط هال اینوست همچنین بر Derio، یک شرکت مالی ارز مجازی که یک میلیارد دلار بیت کوین (BTC) و ۲۰۰ میلیون دلار در اتر (ETH) داشت، تأثیر گذاشت و این شرکت نیز در ماه ژوئن سپرده ها و برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد.

در زمان تشکیل پرونده، هارو اینوست ادعا کرد بیش از ۸۰۰۰۰ عضو، ۹.۸ میلیون پرداخت کریپتو و حجم کل تراکنش ۲.۲۷ میلیارد دلار داشت. هال قبلاً بازدهی سالانه ۱۲ درصدی بیشتر محصولات درآمدی خود را هدف قرار داده بود. سپتامبر گذشته، ۴ میلیون دلار به ارزش ۲۸۴ میلیون دلار جذب کرد.

هال اینوست در به روز رسانی ۲۵ سپتامبر گفت که این شرکت در حال حاضر “با حداقل کارکنان عملیاتی” نگهداری می شود. در نتیجه ورود به وب سایت دیگر کارساز نخواهد بود.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود


نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا