اخبار ارز دیجیتال

Bankman-Fried در تگزاس به سر می برد و برای حضور در جلسه دادگاه در ماه فوریه فراخوانده شده است.

کمیسیون اوراق بهادار تگزاس از یک قاضی خواسته است تا احکام، جریمه های اداری و بازپرداخت اجباری را علیه SBF و FTX US بررسی کند.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد اینکه آیا او و FTX US قوانین اوراق بهادار تگزاس را نقض کرده اند یا خیر، برای جلسه استماع 2 فوریه توسط رگولاتورهای اوراق بهادار تگزاس احضار شد.

در یک اعلامیه استماع که توسط جو روتوندا، مدیر اجرایی کمیسیون اوراق بهادار تگزاس (SSB) امضا شد و در 29 نوامبر به Bankman-Fried ارسال شد، رگولاتور اعلام کرد که FTX US به فعالیت در حساب “EARN” ادامه خواهد داد. اوراق بهادار ثبت نشده را به تگزاسی ها از طریق

این تحقیقات برای اولین بار در 14 اکتبر، قبل از سقوط و ورشکستگی چشمگیر عملیات جهانی FTX اعلام شد. در آن زمان، رگولاتورها گفتند که در حال بررسی FTX Trading و FTX US، و مدیران آنها، از جمله Sam Bankman-Fried، به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده از طریق محصولات بازده هستند.

در 18 نوامبر، روتوندا در توییتر از مردم خواست که اگر مشتری سابق FTX است و در تگزاس مستقر است، با او تماس بگیرند.

در آخرین اطلاعیه خود، SSB ادعا می کند که سام بانکمن-فرید بخشی از قانون اوراق بهادار را در حالی که به عنوان مدیر عامل وقت FTX فعالیت می کرد، نقض کرده است.

“مدافع [Sam Bankman-Fried] آقای روتوندا بخش 4003.001 قانون اوراق بهادار ایالات متحده را با ارائه و فروش اوراق بهاداری در تگزاس که ثبت یا مجاز به فروش در تگزاس نبودند، نقض کرد. همچنین اضافه کردم که من به عنوان یک ثبت نام نشده ام.

رگولاتور گفت امیدوار است این جلسه منجر به توقف و توقف دستور شود تا از «درگیر شدن FTX در تقلب مربوط به عرضه یا فروش اوراق بهادار در تگزاس جلوگیری شود».

همچنین “دعا” کرد که یک قاضی به Bankman-Fried دستور دهد که به مشتریان تگزاسی که در “حساب‌های EARN ثبت نشده” سرمایه‌گذاری کرده‌اند، بازپرداخت کند.

رگولاتور همچنین می‌خواهد «جریمه‌های اداری» را در نظر بگیرد که اگر بانکمن-فرید از نقض قوانین اوراق بهادار منفعت مالی کسب کند، می‌تواند برای Bankman-Fried صادر شود. این مبلغ به ازای هر تخلف از 20000 دلار تجاوز نخواهد کرد، اما می تواند به ازای هر “فعالیت غیرقانونی یا متقلبانه” علیه یک تگزاسی بالای 65 سال به 250000 دلار برسد.

روتوندا گفت که جلسه استماع در ساعت 9 صبح به وقت محلی در 2 فوریه 2023 آغاز خواهد شد و Bankman-Fried می تواند با استفاده از Zoom در جلسه استماع شرکت کند.

مربوط: “من هرگز کد FTX را باز نکردم”: SBF گفتگوی طولانی و صریح با ولاگر داشت

اکنون اعتقاد بر این است که بانکمن-فرید در باهاما است.

در مصاحبه ای که اخیراً بین تیفانی فونگ و بانکمن فرید، وبلاگ نویسان ارزهای دیجیتال منتشر شده است، مدیر عامل سابق FTX از مدیریت FTX و اعلام ورشکستگی ابراز تاسف کرد.

او در مصاحبه ای که اخیراً در 16 نوامبر منتشر شد گفت: “اگر همه تصمیمات درست را بگیرید، در موقعیتی قرار نخواهید گرفت که ما در آن قرار گرفتیم.”نویسنده: Felix Ng

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا