🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Circle می‌گوید اختلالات بانکی کریپتوها را تحت فشار قرار می‌دهد “بدون نظارت”.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جرمی آلر، مدیر عامل Circle می گوید که شرکت ارزهای دیجیتال که قوی ترین موقعیت را در مقررات ایالات متحده داشته است، اکنون “ناامن” در نظر گرفته می شود.

مدیرعامل Circle معتقد است که بحران جاری و عدم اطمینان پیرامون سیستم بانکی جهانی می‌تواند بازار ارزهای دیجیتال را از نظر مقررات به منطقه خاکستری‌تری سوق دهد.

Jeremy Allaire، مدیر عامل صادرکننده USD Coin (USDC) Circle، در ۲۳ مارس در توییتر گفت: اشتراک گذاری افکار او در مورد پویایی بازار پس از فروپاشی بانک سیلیکون ولی (SVB).

در یک موضوع توییتری، آلر بر “اضطراب عمیق بازار” در مورد مواجهه عمومی با سیستم مالی ایالات متحده و خطر شکست سیستم بانکی ایالات متحده تاکید کرد.

مدیرعامل دایره تاکید کرد که بحران جاری بانکی به احتمال زیاد به شرکت‌های ارزهای دیجیتال تحت نظارت ایالات متحده در مقایسه با شرکت‌های ارزهای دیجیتالی که در سایر حوزه‌های قضایی نظارت می‌شوند آسیب می‌زند، گفت:

از قضا، بازیکنانی که قوی‌ترین در تثبیت مقررات ایالات متحده و سیستم بانکی ایالات متحده بوده‌اند، به‌عنوان «خطرناک» دیده می‌شوند، زیرا آنها دارایی‌های سرگردان را تهدید می‌کنند.»

آلر ادامه داد که سرایت SVB می‌تواند بازار ارزهای دیجیتال را به قلمروی کمتر تحت نظارت سوق دهد و سیاستگذاران ایالات متحده را وادار کرد تا در مورد آنچه در آینده اتفاق می‌افتد فکر کنند. کاخ سفید ایالات متحده و کنگره ایالات متحده در سخنرانی به , مدیر عامل شرکت استدلال کرد که هرگز وضعیتی وجود نداشته است. در دهه گذشته، زمانی که ایالات متحده نیاز مبرمی به «سیاست‌های روشن، منسجم و عمل‌گرایانه» داشت.

آلر هشدار داد و افزود:

«در حال حاضر، فعالان بازار به سمت پلتفرم‌های بدون نظارت، بانکداری و ریسک‌پذیری کاملاً مبهم و سابقه مدیریت ضعیف ریسک مالی/یکپارچگی حرکت می‌کنند.

Allaire گفت Circle به فعالیت در محدوده های نظارتی ادامه خواهد داد و به کار خود برای “افزایش شرکای بانکی ترانزیت و تسویه حساب خود” ادامه خواهد داد. او همچنین تاکید کرد که USDC “هیچ وقت از دست نداده است” و هرگز در انتقال یا بازخرید USDC با ۱ دلار شکست نخورده است، از جمله “در طول تست های استرس در چند هفته گذشته”.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش داده بود، Circle به دلیل قرار گرفتن در معرض بانک SVB شکست خورده با مشکلات بزرگی مواجه است که باعث می شود استیبل کوین USDC به طور موقت پیوند ۱:۱ خود را با دلار آمریکا از دست بدهد. پس از آن استیبل کوین دوباره تثبیت شد زیرا Circle کراس ریور را به عنوان یک شریک بانکی جدید معرفی کرد و روابط خود را با BNY Mellon گسترش داد.

مربوط: Tether CTO Depeg USDC: “Maxis بیت کوین در تمام مدت درست بود” | PBW 2023

اظهارات Allaire منعکس کننده چندین مشاهدات در جامعه ارزهای دیجیتال بود، با برخی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال که چگونه شرکت های تحت نظارت ایالات متحده مانند Circle تحت تأثیر این بحران قرار گرفتند.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، تتر یکی از اولین شرکت هایی بود که قرار گرفتن در معرض SVB و سایر بانک های مشکل دار ایالات متحده را در اواسط ماه مارس رد کرد. به گفته پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، صادرکننده این استیبل کوین به SVB، Signature Bank یا Silvergate وابسته نیست.

مجله: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Helen Partz

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا