اخبار ارز دیجیتال

بحران بانکی: چه معنایی برای ارزهای دیجیتال دارد؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین گزارش کوین تلگراف ما رویدادهای کلیدی را که منجر به سقوط Silvergate، SVB و Signature Bank شد، تجزیه و تحلیل می‌کند و توضیح می‌دهد که همه اینها برای ارزهای دیجیتال چه معنایی دارد.

سقوط سریع Silvergate، Silicon Valley Bank و Signature Bank در هفته گذشته آسیب پذیری بخش بانکداری سنتی را برجسته کرده است و ارزهای دیجیتال را از نقاط اصلی ورودی فیات در ایالات متحده ربوده است.

اکثر ناظران موافقند که شکست SVB، مانند شکست Silvergate، عمدتاً نتیجه شرایط نامطلوب بازار و مدیریت ضعیف ریسک بود.

بسته شدن این امضا بحث برانگیزتر بود.منابع متعدد گفتند که بانک با ورشکستگی مواجه نیست و خروج سرمایه تقریباً صفر بود زمانی که قانونگذاران ایالات متحده تصمیم گرفتند بانک را در یکشنبه گذشته تصاحب کنند. این بانک باثبات بود. بسیاری از صنعت کریپتو آن را یک امر سیاسی می دانستند. تصمیمی با هدف بیرون راندن ارزهای دیجیتال از آمریکا

Silvergate و Signature دو مؤسسه مالی بزرگ بودند که خدمات بانکی را به شرکت‌های ارزهای دیجیتال ایالات متحده ارائه می‌کردند. پس از تعطیلی، تعامل شرکت‌های ارزهای دیجیتال با سیستم دلار بسیار دشوارتر خواهد بود.

در همین حال، به نظر می رسد سقوط SVB باعث ایجاد اثرات موجی در سراسر بخش بانکداری جهانی شده است. Credit Suisse، دومین موسسه مالی بزرگ سوئیس، با بحران شدیدی مواجه است که بانک مرکزی سوئیس را مجبور به مداخله در راه نجات ۵۴ میلیارد دلاری کرده است.

اگر می‌خواهید درباره بحران جاری بانکی و تأثیر آن بر ارزهای دیجیتال بیشتر بدانید، آخرین گزارش Cointelegraph را بررسی کنید و فراموش نکنید که در کانال YouTube ما مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا