🚨 اخبار ارز دیجیتال

این مقام می گوید که بانک انگلستان برای نقش بزرگتر توکن سازی در امور مالی آماده می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سر جان کانلیف، معاون فرماندار BoE، در سخنرانی خود در مورد نوآوری مالی، بر روی استیبل کوین ها، CBDCها و سایر اشکال توکن سازی که در اقتصاد مدرن جا افتاده است، تمرکز کرد.

جان کانلیف ​​معاون بانک انگلستان در اجلاس جهانی مالی نوآورانه در لندن در ۱۷ آوریل در مورد توسعه توکن سازی صحبت کرد. بانک مرکزی بریتانیا در حال حاضر در حال بررسی توکن سازی پول بانکی، پول غیربانکی، پول بانک مرکزی و نحوه تعامل دارایی های توکن شده است.

کانلیف ​​گفت که استیبل کوین‌ها «پتانسیل افزایش کارایی و عملکرد پرداخت‌ها را ارائه می‌دهند»، اما «هر یک از پیشنهادات فعلی هم با ارزهای بانک تجاری و هم با ارزهای فعلی سازگار خواهد بود.» بسیار بعید است که استحکام و یکنواختی را برآورده کند. استانداردهایی که در حال حاضر اعمال می شوند.” سیستم پرداخت. بانک مرکزی در نظر دارد پس از تصویب لایحه خدمات و بازارهای مالی با سازمان رفتار مالی در زمینه تنظیم مقررات همکاری کند.

مرتبط: بانک انگلستان هنوز مهارت های فنی برای صدور CBDC ها را ندارد: معاون رئیس کل:

سپرده‌های بانکی توکن‌شده «پیشنهاد بسیار ساده‌تری نسبت به استیبل کوین‌های غیربانکی» است و می‌تواند به سپرده‌های بانکی اجازه دهد «با سکه‌های پرداخت غیربانکی بهتر رقابت کنند». با این حال، برخلاف پرداخت‌های فعلی بانک‌های تجاری، توکن‌های سپرده بدون دخالت وجوه بانک مرکزی تسویه می‌شوند، بنابراین مسائل نظارتی مانند بیمه سپرده‌ها و اقدامات مبارزه با پولشویی همچنان باقی است.

ارز دیجیتال بانک مرکزی بریتانیا “احتمالاً با توجه به روندهای فعلی در پرداخت ها و پول مورد نیاز است” […] ادامه هید. “پوند دیجیتال نقش لنگر در اقتصاد ایفا خواهد کرد، درست مانند پول نقد امروز، و دسترسی پلت فرم به طیف گسترده ای از نوآوران را فراهم می کند. به لطف پوند دیجیتال، تجارت توکن شده عمده فروشی به مرکزی تبدیل خواهد شد. پرداخت ها با پول بانکی انجام می شود و دوباره ثبات مالی را افزایش می دهد.

کانلیف ​​گفت که همگام سازی تراکنش های توکن شده با سیستم پرداخت بلادرنگ بانک انگلستان نیز می تواند از طریق ارتقاء مداوم امکان پذیر شود. فدرال رزرو ایالات متحده اخیراً از ایجاد یک سیستم پرداخت فوری جدید به نام FedNow خبر داده است.

مجلات: استارباکس به حزب NFT می‌پیوندد، دولت بریتانیا خواستار تنظیم استیبل کوین‌ها می‌شود، توییتر رمزپایه پشت داروهای شیمیایی بسیج می‌شود، خلاصه Hodler: 3 تا ۹ آوریلنویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا