اخبار ارز دیجیتال

بانک انگلستان به سوالات متخصص در مورد کیف پول های CBDC آینده پاسخ می دهد

بانک انگلستان به بیش از ۷۰ سوال از متقاضیانی که امیدوارند برنده قرارداد ۲۴۴۰۰۰ دلاری باشند، پاسخ داده است.

شرکتی که برای برنده شدن یک قرارداد ۲۴۴۰۰۰ دلاری برای توسعه اثبات مفهوم (PoC) کیف پول ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) برای بانک انگلستان (BOE) درخواست کرده بود، سؤالاتی در مورد این پروژه پرسید. در پاسخ، بانک مرکزی پاسخ بیش از ۷۰ سوال را منتشر کرده است.

در ۹ دسامبر، BOE درخواستی را منتشر کرد که از تامین کنندگان درخواست می کرد تا درخواستی را ارائه کنند. حدود ۲۰ شرکت درخواست های خود را ارسال کرده و سوالات خود را تا ۲۵ دسامبر ارسال کرده اند. پس از این، BOE سوالاتی از ارائه دهندگان رقیب منتشر کرد و پاسخ هایی را برای ارائه بینش در مورد پروژه ارائه کرد.

BOE می خواهد یک دفتر کل اصلی، یک برنامه کیف پول موبایل و یک سرور باطن برای یک وب سایت تجاری ایجاد کند. این بانک فاش کرده است که هنوز روی توسعه یک کیف پول نمونه کار نمی کند و فقط از PoC برای گسترش دانش خود استفاده خواهد کرد. BOE نوشت:

“ما از این PoC برای توسعه دانش و درک خود از نحوه تعامل محصولات CBDC استفاده می کنیم.”

در ابتدا ۲۸ درخواست وجود داشت که ۸ تامین کننده وارد مرحله استعلام نشدند. ۹ شرکت کوچک و متوسط ​​و ۱۱ شرکت بزرگ درخواست های خود را تکمیل کرده اند. به گفته BOE، قراردادها در ۳۱ ژانویه به متقاضیان منتخب اعطا خواهد شد.

مربوط: “پدرخوانده ارزهای دیجیتال” می خواهد یک CBDC با تمرکز بر حریم خصوصی ایجاد کند. در اینجا به این صورت است:

در ۲۳ نوامبر، اندرو بیلی و سر جان کانلیف، مقامات BOE به سوالات مطرح شده توسط قانونگذاران در جریان یک رویداد زنده پاسخ دادند. در مورد ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد مقامات CBDC را انقلابی برای آینده پول می دانند.

در همین حال، یکی از مدیران صنعت اخیراً با کوین تلگراف صحبت کرد تا توضیح دهد که چگونه ارزهای دیجیتال می توانند به CBDC ها کمک کنند و بالعکس. Itai Avneri، معاون مدیرعامل پلتفرم رمزنگاری INX، گفت که CBDC و کریپتوهای تنظیم‌شده می‌توانند مکمل یکدیگر باشند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا