اخبار ارز دیجیتال

بانک مرکزی چین اوراق قرضه ساختاری دیجیتال ۲۸ میلیون دلاری را در بلاک چین اتریوم منتشر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توکن های اوراق بهادار شده توسط قوانین هنگ کنگ و سوئیس اداره می شوند.

در ۱۲ ژوئن، شعبه بانکداری سرمایه گذاری بانک چین، BOCI، انتشار ۲۰۰ میلیون یوان (۲۸ میلیون دلار) اسکناس با ساختار دیجیتال منتشر شده در بلاک چین اتریوم را اعلام کرد. این اقدام BOCI را به اولین موسسه مالی چین تبدیل می کند که اوراق بهادار توکن شده در هنگ کنگ منتشر می کند. شرکت بانکداری سرمایه گذاری UBS به توسعه این محصول برای ارائه خدمات به مشتریان در منطقه آسیا و اقیانوسیه کمک کرد. معاون مدیر عامل BOCI وانگ یانگ اظهار داشت:

ما همراه با UBS، بازار دارایی های دیجیتال و محصولات را برای مشتریان آسیا و اقیانوسیه از طریق توسعه محصولات با ساختار دیجیتال مبتنی بر بلاک چین که به طور خاص برای آنها طراحی شده است، ساده می کنیم. ما در حال تبلیغ هستیم.

همزمان با این توسعه، UBS توکنیزاسیون خود را در محصولات ساختاریافته، اوراق قرضه و وام‌دهی ریپو گسترش داده است. در دسامبر ۲۰۲۲، این شرکت اوراق قرضه با نرخ ثابت ۵۰ میلیون دلاری را منتشر کرد که بر روی یک بلاک چین دارای مجوز تحت قوانین بریتانیا و سوئیس دیجیتالی شده بود.

کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود که هنگ کنگ از اول ژوئن دسترسی به صرافی های ارز دیجیتال خود را برای کاربران خرده فروشی باز کرده است. حدود دو هفته بعد، جوزف چان هولیم، معاون وزیر دارایی و خدمات مالی هنگ کنگ، گفت که SAR “به طور فعال در صنعت بلاک چین شرکت می کند و یک چارچوب نظارتی استیبل کوین را ظرف یک سال ایجاد خواهد کرد.

در ۱۶ فوریه، هنگ کنگ اوراق قرضه سبز ۸۰۰ میلیون دلاری هنگ کنگ توکن شده بر اساس پروتکل توکن سازی گلدمن ساکس GS DAP با بازده سالانه ۴.۰۵ درصد منتشر کرد. در دسامبر ۲۰۲۲، هنگ کنگ دو صندوق قابل معامله در بورس را برای معاملات آتی ارزهای دیجیتال معرفی کرد که قبل از راه اندازی بیش از ۷۰ میلیون دلار جمع آوری کرد.

مجله: بایننس تحقیر شد، هنگ کنگ به ۱۰۰۰۰۰ کارگر رمزنگاری نیاز دارد، هوش مصنوعی چینی Unicorn

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا