🚨 اخبار ارز دیجیتال

قرارداد ناموفق Banana Gun دو ممیزی را پشت سر گذاشت، اما ChatGPT این اشکال را در چند ثانیه پیدا کرد

توکن تازه راه اندازی شده Banana Gun پس از کشف یک اشکال در قرارداد توکن، طی سه ساعت پس از عرضه، بیش از ۹۹ درصد سقوط کرد.

راه اندازی مورد انتظار ربات تلگرام Banana Gun توکن بومی BANANA نمی توانست بدتر از این اتفاق بیفتد، زیرا قیمت BANANA تازه راه اندازی شده طی ۳ ساعت پس از راه اندازی از اوج ۸.۷۰ دلار به ۰.۰۲ دلار کاهش یافت.

اقدام قیمت از زمان شروع توکن Banana Gun (BANANA). منبع: DexScreener

در حالی که برخی از کاربران کریپتو به سرعت از آن انتقاد کردند و آن را به “کشیدن ژن” متهم کردند، اکانت رسمی X Banana Gun در عوض یک اشکال در قرارداد توکن را مقصر دانست که تیم قادر به رفع آن نبود و این اشکال بود. اشاره کرد که در دسترس است. “با وجود دو ممیزی.”

اما تیم Banana Gun و به‌اصطلاح حسابرسان آن پس از اینکه برنامه‌نویس مستعار MisterChoc ادعا کرد که با استفاده از ربات چت OpenAI ChatGPT در عرض چند ثانیه نقص‌هایی را کشف کرده است، از خجالت داغ خواهند شد.

تیم تفنگ موز مشخص شده است در رابطه با «راه رو به جلو» برای کاربرانی که در آتش متقابل گرفتار شده‌اند، اعلام کرد اولین گام فروش کیف پول خزانه‌داری آنها برای تخلیه نقدینگی مورد استفاده برای قراردادهای جدید است.

علاوه بر این، تیم مدعی شد که به زودی توکن را با ایردراپ مجدداً راه اندازی خواهند کرد تا اطمینان حاصل شود که سرمایه گذاران بدشانس BANANA می توانند به طور کامل در حین بررسی قرارداد جدید بازگردانده شوند.

مربوط: ربات‌های معاملاتی تلگرام در حال جلب توجه هستند، اما برای ذخیره‌سازی به آن‌ها اعتماد نکنید – شرکت امنیتی

در این مورد، ChatGPT به دلیل توانایی آن در یافتن سریع عیوب مورد ستایش قرار گرفته است، اما کارشناسان همچنان نسبت به استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن و ممیزی کد هشدار می دهند.

در ۵ سپتامبر، کانگ لی، افسر ارشد امنیت CertiK، در مصاحبه ای با Cointelegraph گفت که ChatGPT و سایر دستیارهای مجهز به هوش مصنوعی می توانند بیش از آنچه که می توانند شناسایی کنند، باگ ایجاد کنند و مردم باید پروژه های خود را بسازند. او گفت که این می تواند یک مشکل باشد. وضعیت مرگبار برای برنامه نویسان آماتور

Banana Gun یکی از جدیدترین و قدرتمندترین ورودی های عرصه تجارت ربات تلگرام است که با موفقیت عظیم Unibot پیشگام شده است. از زمان Unibot، معاملات با ربات تلگرام با افزایش محبوبیت زیادی در میان معامله‌گرانی که به دنبال snipping سریع توکن‌های جدید و جستجوی ایردراپ‌های کارآمدتر هستند، مواجه شده است.

بر اساس داده های Dune Analytics، ربات های معاملاتی DEX در ۲۹ اوت ۱۶.۷ میلیون دلار حجم معاملات روزانه را ثبت کردند.

حجم کل معاملات ربات تلگرام از ژانویه ۲۰۲۳. منبع: Dune Analytics

سوال بزرگ: آمار مرگ و میر ناشی از ارز مجازی چه شد؟


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا