اخبار ارز دیجیتال

Balancer می گوید ۲.۸ میلیون دلار هنوز پس از هشدار آسیب پذیری در خطر است

این آسیب پذیری از زمان کشف آن در ۲۲ آگوست مورد سوء استفاده قرار نگرفته است.

بازارساز و متعادل کننده خودکار اتریوم برای پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) پس از کشف یک آسیب پذیری در ۲۲ آگوست، ۲.۸ میلیون دلار را از دست داد که نشان دهنده ۰.۴۲٪ از کل ارزش قفل شده (TVL) آن است. این شرکت هشدار داد که هنوز در خطر است.

طبق اعلامیه ۲۴ آگوست، از کاربرانی که کیف پول‌هایشان به استخرهای ارائه‌دهنده نقدینگی (LPs) آسیب‌دیده متصل است، خواسته می‌شود که «در اسرع وقت کنار بکشند». یک رابط کاربری شخصی از طریق وب‌سایت پروتکل ایجاد می‌شود تا مشخص شود آیا وجوه کاربران در خطر است یا خیر، پیشنهاد می‌کند توکن‌های آسیب‌دیده را حذف، برداشت و بازگشایی کند.

دارایی‌های مخاطره‌آمیز منتخب شامل دارایی‌های موجود در شبکه اصلی Balance، Polygon، Arbitrum، Optimism، Avalanche، Gnosis، Fantom و zK-EVM است.

در روز کشف، Balancer اعلام کرد که ۴٪ از TVL 669 میلیون دلاری خود پس از کاهش ۸۰٪ از آسیب پذیری های حیاتی توسط توسعه دهندگان تحت تأثیر قرار گرفته است. در به‌روزرسانی ۲۳ آگوست، تعادل گفت اگرچه گفته می‌شود این آسیب‌پذیری مورد استفاده قرار نگرفته بود، اما در آن زمان سرمایه‌ای به ارزش ۵.۶ میلیون دلار هنوز در معرض خطر بود. توسعه دهنده گفت:

“در حالی که ما معتقدیم وجوه در یک استخر آرام (با برچسب “معدل”) ایمن هستند، با این وجود مهم است که به موقع مهاجرت کنید یا وجوه را از یک استخر امن برداشت کنید. به شدت توصیه می شود. استخرهایی که قابل کاهش نیستند به عنوان در معرض خطر برچسب گذاری می شوند. لطفا فورا این استخرها را ترک کنید. ”

کوین تلگراف در ۲ ژوئن گزارش داد که Balance روی شبکه لایه ۲ اتریوم Optimism راه اندازی شده است. فرناندو مارتینلی، مدیر عامل Balancer Labs، گفت که معرفی Optimism نشان دهنده این باور است که راه حل های مقیاس بندی لایه ۲ در کاهش هزینه تراکنش ها و تراکم شبکه موثر هستند. در آن زمان، در مجموع ۳۸ پروژه در شبکه Optimism ساخته شده بود.

مجله: کتیبه بازگشتی: بیت کوین “ابر کامپیوتر” و BTC DeFi به زودی عرضه می شودنویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا