اخبار ارز دیجیتال

Bakkt برنامه ارزهای دیجیتال با مصرف کننده را کنار می گذارد تا روی راه حل های B2B تمرکز کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برنامه قرار است در ۱۶ مارس ۲۰۲۳ بازنشسته شود.

Bakkt، یک پلت فرم دارایی دیجیتال، اعلام کرده است که قصد دارد تمرکز خود را به راه حل های فناوری B2B تغییر دهد. این شرکت اعلام کرد که به زودی برنامه های مصرفی را که به کاربران اجازه می دهد از دارایی های دیجیتال به روش های مختلف استفاده کنند، متوقف خواهد کرد. این برنامه که در مارس ۲۰۲۱ راه اندازی شد، تجربه ای کاربرپسند را فراهم کرد که دارایی های دیجیتالی مختلف مانند ارزهای دیجیتال، امتیازات وفاداری و کارت های هدیه را گرد هم می آورد.

علیرغم بازنشستگی برنامه مصرف کننده، کاربران فعلی برنامه Bakkt همچنان می توانند از طریق یک پلت فرم جدید مبتنی بر وب که در همه دستگاه ها در دسترس است، به ارز مجازی و پول نقد خود دسترسی داشته باشند. به گفته Bakkt، کاربران همچنان می توانند موجودی رمزنگاری خود را بررسی کنند و گزارش تراکنش ها را برای اهداف مالیاتی دریافت کنند. برنامه قرار است در ۱۶ مارس ۲۰۲۳ بازنشسته شود.

گاوین مایکل، رئیس و مدیر عامل Bakkt، بر تعهد این شرکت به ارائه بهترین راه حل ها برای شرکا و مشتریان خود تاکید کرد و اظهار داشت: “با قطع برنامه، ما مطمئن می شویم که می توانیم از روابط بین شرکا، مشتریان و مشتریان خود حمایت کنیم. اضافه کرد که این شرکت سرمایه گذاری خود را بر روی راه حل های اصلی متمرکز می کند که متناسب با بازار محصول و موقعیتی برای مقیاس بندی سریع است.

Bakkt قصد دارد از طریق راه‌حل‌های SaaS و API در یک پلتفرم امن و سازگار، به کسب‌وکارها با ارز دیجیتال و تجربه وفاداری برای مشتریان خود ادامه دهد.

مطالب مرتبط: تاریخچه و تکامل صنعت فین تک

در نوامبر ۲۰۲۲، Cointelegraph گزارش داد که Bakkt با خرید Apex Crypto به مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار موافقت کرده است. Apex Crypto یک پلت فرم کلید در دست برای تجارت رمزنگاری یکپارچه است که از طریق بیش از ۳۰ شریک فین تک به بیش از ۵ میلیون مشتری خدمات ارائه می دهد. خرید آتی استراتژی و هدف B2B2C Bakkt برای آوردن محصولات رمزنگاری به پایگاه مشتریان گسترده‌تری را تقویت خواهد کرد.

انتظار می‌رود که ادغام Apex Crypto در تجارت Bakkt، پیشنهادات Bakkt را تقویت کند و از طریق شرکت‌های فین‌تک، پلتفرم‌های معاملاتی و نئوبانک‌ها به کاربران بیشتری دسترسی پیدا کند. هدف این همکاری تقویت توسعه و نوآوری محصولات رمزنگاری مانند سهام، حواله‌ها و NFT است که در نهایت منجر به افزایش درآمد و تنوع برای Bakkt با گسترش خدمات خود می‌شود.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا