اخبار ارز دیجیتال

Bakkt اکثر توکن‌ها را از پلتفرم Apex Crypto اخیراً خریداری شده حذف می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این حذف شامل توکن های اصلی مورد استفاده در DeFi بود. این شرکت گفت که از “آخرین دستورالعمل های نظارتی” پیروی می کند.

شرکت دارایی دیجیتال Bakkt 25 توکن از 36 توکن رمزنگاری فهرست شده در پلتفرم معاملاتی اخیراً خریداری شده خود Apex Crypto را حذف کرده است.

یکی از سخنگویان شرکت در 12 مه به کوین تلگراف گفت که این تصمیم “بخشی از روند بررسی منظم فهرست سکه های ما است” و افزود:

“بهترین منافع مشتریان ما و مصرف کنندگان آنها تمرکز اصلی ما است و فرآیند بررسی ما با در نظر گرفتن آخرین دستورالعمل های نظارتی و آخرین تحولات در صنعت، این منافع را بهینه می کند. من سعی می کنم برآورده شوم.”

در این مرحله جزئیات بیشتری در دسترس نیست، اما بیشتر توکن های حذف شده به اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز و غیرقابل تعویض مرتبط هستند.

توکن های حذف شده عبارتند از Aave (AAVE)، ApeCoin (APE)، Avalanche (AVAX)، رمز شبکه Bancor (BNT)، توکن حضور و غیاب اولیه (BAT)، Chainlink (LINK)، Chiliz (CHZ)، توکن ترکیبی (COMP)، Cosmos ( ATOM)، Curve DAO (CRV)، Enjin Coin (ENJ)، Fantom (FTM)، Filecoin (FIL)، GALA (GALA)، The Graph (GRT)، رایانه اینترنتی (ICP)، Loopring (LRC)، Maker DAO ( MKR)، Republic (REN)، Stellar (XLM)، Sushiswap (SUSHI)، Synthetix (SNX)، Texos (XTZ)، Uniswap (UNI) و Yearn Finance (YFI).

Bakkt اعلام کرد که قصد دارد در ماه نوامبر Apex Crypto غیر سودآور را خریداری کند تا بتواند جایگاه بیشتری در بازار فین تک خدمات Apex به دست آورد. Apex Crypto یک سرویس به اصطلاح «کلید در دست» است که خدمات اجرایی، تسویه حساب، نگهداری، بر اساس هزینه و مالیات را برای 5 میلیون مشتری از طریق 30 مشتری فین‌تک انجام می‌دهد. Bakkt این معامله را در آوریل با 55 میلیون دلار نقد و 145 میلیون دلار در سهام بسته شد.

مرتبط: آدام وایت، رئیس جمهور بکت، خروج از پلتفرم دارایی دیجیتال را اعلام کرد

بر اساس صورت‌های مالی، Bakkt در ماه فوریه از Bumped Financial مجوز کارگزاری دریافت کرد.

در ماه مارس، Bakkt اعلام کرد که برنامه‌های خرده‌فروشی را که معاملات ارزهای دیجیتال، پاداش‌های وفاداری و کارت‌های هدیه را ارائه می‌دهند، تعطیل می‌کند تا بر عملیات B2B خود تمرکز کنند. Bakkt در آن زمان گفت که از طریق راه‌حل‌های SaaS و API خود، ارز دیجیتال و وفاداری را به کسب‌وکارها ارائه می‌کند.

Bakkt اکثریت متعلق به Intercontinental Exchange است که مالک بورس نیویورک نیز می باشد. سهام این شرکت در 12 می 7 درصد کاهش یافت.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟

نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا