اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور اوراق بهادار باهاما، مدیر عامل جدید FTX را به “تعریف نادرست” متهم کرد

رگولاتورهای باهامیان گفتند که آنها اولین کسانی بودند که علیه SBF اقدام کردند و اقدامات اخیر مدیرعامل فعلی این تحقیقات را با مشکل مواجه کرد.

کمیسیون اوراق بهادار باهاما جان جی ری سوم، مدیر عامل فعلی صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX را به دلیل اظهاراتش در مورد تحقیقات در حال انجام در مورد FTX مورد انتقاد قرار داد.

در بیانیه مطبوعاتی ارسال شده به کوین تلگراف، رگولاتور باهامیا مستقیماً به اظهارات دقیق مدیرعامل اشاره نکرد، اما دولت باهاما میلیون ها توکن جدید برای مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید ایجاد خواهد کرد. او به گزارش اخیر اشاره کرد که نشان می دهد او خواسته است به آنها کنترل بدهید.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که مقامات باهامایی سعی کردند به بانکمن-فرید کمک کنند تا دوباره به سیستم‌های کامپیوتری کلیدی FTX دسترسی پیدا کند. به گفته وکلای آمریکایی، مقامات باهامایی “مسئول هدایت دسترسی غیرمجاز” به سیستم FTX به منظور در اختیار گرفتن کنترل دارایی های دیجیتال تحت نظارت دادگاه ایالات متحده بودند.

رگولاتور اوراق بهادار گفت که این اولین رگولاتوری است که اقدام سختی را علیه یک بورس شکست خورده و مدیرعامل آن انجام می دهد. در این بیانیه مطبوعاتی با پرداختن به شایعات در مورد نگهداری دارایی های دیجیتال، اشاره شد که مقامات با حکم صادر شده توسط دادگاه عالی باهاما، از انتقال “دارایی های دیجیتال ترکیب شده” بالقوه FTX Exchange اطمینان حاصل کردند. در بیانیه مطبوعاتی آمده است:

کمیسیون این دارایی ها را فقط به عنوان امانت دار (طبق قانون باهاما) نگه می دارد و در نهایت به طلبکاران و مشتریان FTX در هر کجا که دادگاه دستور داده است توزیع می شود.

رگولاتورهای باهامیا همچنین ری را به استفاده از “ارتباطات ایمیل ویرایش شده” بین مقامات و بانکمن-فرید متهم کردند. در این نسخه آمده است که این ویرایش‌ها برای ایجاد یک تصور نادرست از ارتباط طراحی شده‌اند و ری به خوبی از سناریوی کامل آگاه بوده است.

مربوط: شکست: SBF با وثیقه توسط قاضی باهاما رد شد

رگولاتورهای اوراق بهادار از ری و نمایندگانش خواسته اند تا “ممانعت از تحقیقات را نکنند” و مدیرعامل را متهم کرده اند که قبل از پخش عمومی تحقیقات، نگرانی های خود را به کمیسیون بیان نکرده است.

بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX در اواخر ۱۲ دسامبر به درخواست دولت ایالات متحده توسط مقامات باهامیا دستگیر شد. روز بعد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و کمیسیون معاملات آتی کالا، بانکمن-فرید را به دلیل گمراه کردن سرمایه گذاران آمریکایی متهم کردند.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا