اخبار ارز دیجیتال

وکیل باهاما به دنبال دسترسی به داده های FTX مشتری بین المللی است

یک وکیل باهاما یک درخواست اضطراری با یک قاضی ورشکستگی دلاور ارائه کرده است و درخواست دسترسی به پایگاه داده مشتریان FTX را برای کمک به تحقیقات در حال انجام داده است.

مقامات در سراسر جهان با زمان رقابت می کنند تا عدالت را برای میلیون ها نفری که تحت تأثیر کلاهبرداری مالی سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX قرار گرفته اند، اجرا کنند. به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام، وکلای نماینده کمیسیون اوراق بهادار باهاما به دنبال دسترسی به پایگاه داده FTX حاوی اطلاعات مشتریان بین المللی هستند.

یک وکیل باهاما یک درخواست اضطراری با یک قاضی ورشکستگی دلاور ارائه کرده است و درخواست دسترسی به پایگاه داده مشتریان FTX را برای کمک به تحقیقات در حال انجام داده است. این حرکت تلاش های ناموفق قبلی برای دسترسی به پایگاه داده صرافی ارز دیجیتال را برجسته می کند. در نتیجه، وکلای دادگستری ادعا کردند که کارمندان و وکلای FTX از دستیابی مقامات به اطلاعات مالی با اهمیت جلوگیری می کنند.

پایگاه داده مورد بحث در پایگاه‌های داده خدمات وب آمازون (AWS) و Google Cloud Portal ذخیره می‌شود که حاوی اطلاعات شخصی مانند آدرس کیف پول، موجودی مشتری، سوابق سپرده و برداشت، تراکنش و داده‌های حسابداری است. وکلای دادگستری می گویند که روند ورشکستگی در ایالات متحده “در صورت اعطای این تخفیف هیچ آسیب یا سختی نخواهد داشت.”

AWS برای ذخیره اطلاعات مشتریان مورد استفاده قرار گرفت، در حالی که FTX از خدمات Google به عنوان یک پلت فرم تجزیه و تحلیل برای داده های کاربران ساکن خارج از ایالات متحده استفاده می کرد. طبق پرونده های ارائه شده توسط CNBC:

“در حالی که انحلال دهندگان موقت مشترک مایل به شرکت در گفتگو با بدهکاران آمریکایی هستند، امتناع آنها از بازگرداندن سریع دسترسی، توانایی انحلال دهندگان موقت مشترک را برای انجام تعهدات خود تحت قانون باهاما تضعیف می کند. این امر خنثی شد و دارایی های FTX Digital در معرض خطر قرار گرفت. پراکنده شده است.”

آخرین اثر دومینوی کلاهبرداری FTX توسط خبرگزاری The Block احساس شد که بودجه Alameda Research را فاش نکرد. مایک مک‌کافری، مدیرعامل بلاک، پس از افشای وام ۲۷ میلیون دلاری شرکت خواهر FTX Alameda Research، استعفا داد.

مربوط: CZ و SBF در توییتر درباره معاملات شکست خورده FTX/Binance صحبت می کنند

در ۷ دسامبر، مدیریت جدید FTX طبق گزارش‌ها، یک تیم تحقیقاتی پزشکی قانونی مالی را برای ردیابی بیش از ۴۵۰ میلیون دلار از وجوه گم‌شده مشتریان در ارزهای دیجیتال استخدام کرد.

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، شرکت پزشکی قانونی وظیفه انجام “ردیابی دارایی” برای شناسایی و بازیابی دارایی های دیجیتال از دست رفته را بر عهده دارد و مسئولیت کار بازسازی FTX در حال انجام است.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا