اخبار ارز دیجیتال

دادگاه عالی باهاما FTX “تحلیل کننده موقت” را تایید کرد

کمیسیون اوراق بهادار باهاما گفت که باید با توجه به مقیاس، فوریت و پیامدهای بین‌المللی رویدادهایی که در رابطه با FTX در حال رخ دادن است، اقدام کند.

دادگاه عالی باهاما، جایی که مقر FTX Digital Marketsis است، دو انحلال‌دهنده موقت را برای نظارت بر دارایی‌های صرافی ارزهای دیجیتال تایید کرده است.

طبق اعلامیه ۱۴ نوامبر کمیسیون اوراق بهادار باهاما، دادگاه عالی باهاما انتصاب شریک مشاور پرایس واترهاوس کوپرز، کوین کمبریج و شریک، پیتر گریوز را به عنوان “تحلیل کننده های موقت موقت مشترک” FTX تایید کرد. رگولاتور اوراق بهادار همچنین در ۱۰ نوامبر درخواست استخدام برایان سیمز، شریک ارشد در شرکت حقوقی تجاری مستقر در باهاما، Lennox Patton را به عنوان مدیر تصفیه ارائه داد.

با توجه به مقیاس، فوریت و پیامدهای بین‌المللی رویدادهایی که در رابطه با FTX رخ می‌دهد، کمیسیون این نیاز را تشخیص داد و به سرعت برای استفاده از اختیارات نظارتی خود حرکت کرد. […] کمیسیون اوراق بهادار گفت: برای محافظت بیشتر از منافع مشتریان، طلبکاران و سایر ذینفعان شرکت FTX Digital Markets Ltd.

رگولاتور اضافه کرد:

با توجه به ماهیت چند حوزه قضایی این رویداد، ما از کمیسیون انتظار داریم که طی روزها و هفته های آینده با سایر ناظران بر اساس تنظیم کننده به تنظیم کننده کار کند.

FTX در ۱۱ نوامبر اعلام کرد که برای فصل ۱۱ ورشکستگی در منطقه دلاور ایالات متحده تشکیل خواهد شد. این روند شامل بیش از ۱۳۰ شرکت گروه FTX، از جمله FTX Trading، FTX US، بخش خدمات West Realm Shires، Alameda Research و شرکت تابعه مستقر در باهاما FTX Digital Markets بود. سام بانکمن-فرید نیز در بحبوحه بحران نقدینگی و ورشکستگی شرکت استعفا داد.

مربوط: داستان FTX در حال پیشرفت: همه چیزهایی که تاکنون اتفاق افتاده است

انتصابات موقت انحلال‌دهنده پس از آن انجام شد که تنظیم‌کننده اوراق بهادار باهاما وضعیت ثبت FTX را در ۱۰ نوامبر به حالت تعلیق درآورد و دارایی‌های شرکت تابعه محلی آن را مسدود کرد. طبق گزارش ها، پلیس سلطنتی باهامیا نیز در حال تحقیق درباره FTX به عنوان بخشی از تحقیقات در مورد سوءرفتار جنایی احتمالی بود.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا