اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده باهاما درخواست صرافی رمزارز FTX برای ایجاد توکن جدید را رد می کند

رگولاتور باهاما پس از اینکه FTX علناً به دلیل محاسبه اشتباه دارایی های دیجیتال منتقل شده تحت نظارت خود “به چالش کشیده شد” پاسخ داد.

کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) ادعاهای بدهکار FTX را رد کرده و ابراز نگرانی کرده است که این تحقیقات “ممانعت” شده است.

طبق بیانیه رهایی در ۳ ژانویه، کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) موظف شد تحریفات با اهمیتی را که توسط جان جی. ری III نماینده بدهکار FTX مستقر در ایالات متحده در مطبوعات و دادگاه ها ثبت شده بود، تصحیح کند.

در این سند آمده است که بدهکاران فصل ۱۱ در نوامبر ۲۰۲۲ محاسبه کمیسیون دارایی های دیجیتالی را که به کیف پول های دیجیتالی تحت نظارت کمیسیون منتقل شده بود، “معارض” کردند.

این اظهارات بر اساس اطلاعات “ناقص” استوار بود و ادعا می‌کرد که بدهکاران برای انجام بررسی لازم اطلاعاتی از مدیران تصفیه موقت مشترک درخواست نکرده‌اند.

این بیانیه توسط جان جی. ری سوم، مدیر عامل FTX در جریان تشکیل پرونده دادگاه در کمیسیون خدمات مالی ایالات متحده بیان شد که کمیسیون “مقدار قابل توجهی توکن های جدید” را تحت سوگند برای FTX صادر خواهد کرد. به آن دستور داده اند که این کار را انجام دهد.

بدهکاران فصل ۱۱ همچنین ادعا می‌کنند دارایی‌های دیجیتالی که توسط کمیسیون در اعتماد مشتریان و طلبکاران FTX مدیریت می‌شوند، «دزدیده شده‌اند»، اما نتوانسته‌اند شواهد حمایتی برای این ادعاها ارائه کنند.

کمیسیون نگرانی خود را مبنی بر اینکه تحقیقاتش به دلیل امتناع بدهکاران فصل ۱۱ از اعطای دسترسی مدیران موقت موقت مشترک تحت نظارت دادگاه به سیستم‌های AWS FTX تضعیف شد، به اشتراک گذاشت.

SCB امیدوار است که بدهکاران فصل ۱۱ با حسن نیت و به نفع مشتریان و طلبکاران FTX عمل کنند.

مربوط: FTX موظف به پرداخت هزینه های بازپرداخت به تنظیم کننده های باهاما شد

اعلامیه رگولاتور اوراق بهادار باهام به دنبال اخباری است که در دسامبر ۲۰۲۲ به دادگاه ارسال شد. وکلای FTX مدعی شده اند که دولت باهامیا از مدیر عامل سابق FTX Sam Bankman-Fried (SBF) خواسته است تا یک ارز دیجیتال جدید تحت کنترل یک مقام محلی منتشر کند.

گزارش‌های اولیه مدعی شد که تنظیم‌کننده‌های باهامایی از SBF خواسته‌اند تا صدها میلیون دلار دارایی دیجیتال جدید ایجاد کند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا