اخبار ارز دیجیتال

“بسیاری از افراد شرور از بازار حذف شده اند” – مدیر عامل Bitvo

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پاملا دراپر، رئیس و مدیرعامل Bitvo در کنفرانس Collision در تورنتو به Cointelegraph گفت که این شرکت تقریباً توسط FTX و محیط نظارتی کانادا خریداری شده است.

پاملا دراپر، رئیس و مدیرعامل پلتفرم ارزهای دیجیتال Bitvo، درباره شرکت‌هایی که در محیط نظارتی از بازار کانادا فرار می‌کنند صحبت کرده است.

دراپر در گفتگو با Cointelegraph در کنفرانس Collision در تورنتو در 29 ژوئن گفت که علیرغم اینکه شرکت‌های رمزنگاری مانند Binance، dYdX و Bybit اعلام کردند که در سال 2023 از کانادا خارج می‌شوند، کانادا یکی از معدود حوزه‌های قضایی است که در واقع دارای یک رژیم نظارتی است. محل.” که می توانید دنبال کنید. او به پرونده ایالات متحده اشاره کرد که در آن بایننس و کوین بیس هر دو با شکایت از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روبرو هستند.

دراپر گفت: «حداقل در کانادا، چارچوبی وجود دارد که اگر دستورالعمل ها را بدانید، می توانید از آن پیروی کنید. “شاید لزوماً با همه جنبه ها موافق نباشید، اما جعبه های شنی را می شناسید.”

وی افزود که برخی از شرکت های فعال در کشورهای دیگر ممکن است تمایلی به “سرمایه گذاری” در کانادا در چارچوب مقررات نداشته باشند. قانون‌گذاران کانادایی در سال 2021 الزامی را وضع خواهند کرد که به شرکت‌های ارزهای دیجیتال یک مهلت دو ساله می‌دهد تا به‌عنوان «فروشندگان سرمایه‌گذاری» یا «بازارهای تنظیم‌شده» ثبت‌نام کنند، با امید به انطباق در سال 2023.

پیروی از رژیم مستلزم تلاش و هزینه زیادی است، از جمله استخدام پرسنل، توسعه زیرساخت ها و هزینه های قانونی مورد نیاز برای مراحل صدور مجوز. ”

در ژوئن 2022، صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده FTX اعلام کرد که قصد دارد Bitvo را به عنوان بخشی از گسترش خود در کانادا خریداری کند. زمانی که FTX در ماه نوامبر اعلام ورشکستگی کرد و مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید متعاقباً در باهاما دستگیر شد، این معامله از بین رفت.

مربوط: چگونه امنیت، آموزش و مقررات می تواند تقلب در ارزهای دیجیتال را در حال افزایش کاهش دهد

دراپر گفت که در ابتدا نگران گزارش‌های مربوط به نقدینگی FTX در اوایل نوامبر 2022 نبود، زیرا بسیاری FTX را “بیلبوردی برای مقررات بیشتر” می‌دانستند. او گفت که به سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری برای FTX اشاره کرد که ارزش چند میلیارد دلاری شرکت را در آن زمان حفظ کرد.

“آن ها هستند [FTX] دراپر گفت: «به نظر می‌رسید که این با آنچه سام علناً می‌گفت و کل روایت ادغام و تملک شرکت ما بسیار متناقض بود. اگر ما را به دست آورده بودیم، قطعاً درگیر مراحل ورشکستگی بودیم.» […] فکر نمی‌کنم هیچ‌کس روی این سیاره انتظار داشت که FTX مانند آنها شکست بخورد. ”

بسیاری از شرورها از بازار حذف شده اند و من معتقدم که فروشندگان باقی مانده در وضعیت بهتری قرار دارند تا بد.

Bybit، Binance، dYdX، OKX و Paxos برخی از شرکت‌هایی هستند که اعلام کرده‌اند فعالیت خود را در کانادا کاهش داده یا از آن خارج می‌شوند. در طول کنفرانس Collision که از 26 ژوئن تا 29 ژوئن برگزار شد، اعضای مجلس نمایندگان کانادا نیز گزارشی منتشر کردند که مزایا و پتانسیل فناوری بلاک چین را در زمینه‌های مختلف برجسته می‌کرد.

مجله: پاکسازی کریپتوکارنسی: میزان اجرای آن بیش از حد است؟

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا