🚨 اخبار ارز دیجیتال

بازگشت به مسیر: کراکن با ویلیامز ریسینگ قرارداد حمایت مالی از رمزارزهای F1 امضا کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کراکن قرارداد همکاری با ویلیامز ریسینگ امضا کرده است که اولین بازگشت بزرگ خود را به ارزهای دیجیتال فرمول ۱ در سال جاری رقم می زند.

تیم‌های فرمول ۱ ممکن است علیرغم افشای حمایت‌های مالی رمزنگاری‌شان پس از فروپاشی سال گذشته، دوباره به تبلیغات کریپتو بازگردند.

در ۲۸ مارس، صرافی کریپتوکارنسی آمریکایی کراکن اعلام کرد که با تیم ویلیامز ریسینگ F1 در یک قرارداد اسپانسری جدید و Web3 همکاری می کند. این حرکت اولین شرکت بزرگ ارز دیجیتال است که قرارداد جدیدی را در مسابقات فرمول ۱ امسال امضا می کند.

این معامله نه تنها شامل برند کراکن می‌شود که ماشین‌های مسابقه‌ای ویلیامز را مورد توجه قرار می‌دهد، بلکه شامل کالاهای تجاری تیمی و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نیز می‌شود که طرفداران تیم می‌توانند جمع‌آوری کنند.

بال عقب خودرو همچنین آثار هنری کلکسیونی دیجیتالی متعلق به مشتری KrakenNFT از پروژه های بزرگ NFT شخص ثالث را در مسابقات انتخابی به نمایش می گذارد.

جیمز بائر، مدیر بازرگانی ویلیامز ریسینگ گفت:

چندین تیم مسابقه فرمول ۱ زمانی که اوضاع در اواخر سال ۲۰۲۲ بد شد، به سرعت قراردادهای حمایت مالی کریپتو خود را پس گرفتند. در اواسط نوامبر، تیم F1 مرسدس حدود ۲۷ میلیون دلار به یک صرافی خاردار FTX ضرر کرد. ۱ دلار

علاوه بر این، فراری به طور ناگهانی قرارداد بلندمدت خود را با سازمان بلاک چین Velas سوئیس فسخ کرد. آلفارومئو به دنبال مشکلاتی که در سال گذشته با وام دهنده رمزارز خود داشت، حامی مالی خود Bold را رد کرد.

در ماه سپتامبر، سنگاپور ترمز تبلیغات ارزهای رمزنگاری شده را بر روی کامیون ها گرفت، اما به آنها اجازه داد در خودروهای خود باقی بمانند. کشورهای دیگر از جمله فرانسه نیز محدودیت‌هایی را در سال گذشته بر تبلیغات رمزنگاری‌های کناری اعمال کردند و برخی تیم‌ها را مجبور به حذف آن‌ها کردند.

مربوط: کالاها و عطرها: بایگانی علامت تجاری F1 راه را برای F1 NFT هموار می کند

با این حال، برخی از معاملات حمایت مالی باقی مانده است. تیم استون مارتین حامیان ارزهای دیجیتال Crypto.com و Socios هستند. طبق گزارش‌های اوایل این ماه، بایننس همچنان شریک تیم آلپاین است، در حالی که OKX و تزوس در مک لارن ریسینگ باقی می‌مانند.

در همین حال، تیم Red Bull Racing با حامی ارز دیجیتال Bybit و OpenSea با هاس باقی می ماند.

منبع: بلومبرگ

معامله Kraken-Williams Racing می تواند آغازی برای بازگشت این شرکت رمزنگاری به مسابقات و ورزش در سال ۲۰۲۳ باشد، زیرا بازار بهبود می یابد.نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا