اخبار ارز دیجیتال

AZUKIDAO پیشنهاد جمع آوری 20000 ETH از بنیانگذار AZUKI “Zagabond” را دارد.

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای DAO ادعا می کنند که از یک گروه اختصاصی از عاشقان آزوکی تشکیل شده اند. این جدیدترین چین و چروک بعد از عرضه مجموعه جنجالی “عناصر” است.

جدید یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار که گفته می شود از آن تشکیل شده است یک “گروه اختصاصی از علاقه مندان آزوکی” پیشنهادی را برای پس گرفتن 20000 اتر (ETH) از زاگابوند، بنیانگذار آزوکی، یک برند ممتاز توکن غیرقابل تعویض (NFT).

این پیشنهاد که در 2 ژوئیه ارائه شد، استخدام یک وکیل برای اقدام قانونی علیه آقای زاگابوند، که نام اصلی او الکس شو است، به اتهام “تقلب” پروژه های متعدد را تشریح می کند. Clawback به دنبال 39 میلیون دلار ETH از راه اندازی مجموعه بحث برانگیز “Elementals” آزوکی است. پیشنهاد می‌کند که وجوه بازیابی شده به DAO تخصیص داده شود تا “رشد کل جامعه آزوکی” را ارتقا دهد.

پیشنهاد AZUKIDAO به دنبال بازپرداخت 39 میلیون دلار از Zagabond است. سس: snapshot.org

در زمان انتشار، 88.11 درصد از توکن‌های Bean DAO برای رای مثبت به این اقدام استفاده شد، در حالی که 11.9 درصد به آن رای منفی دادند. این پیشنهاد قرار است در 3 جولای ساعت 6:38 صبح UTC بسته شود.

AZUKIDAO کیست؟

با این حال، AZUKIDAO ادعا می کند که از “دارندگان OG AZUKI” تشکیل شده است، اما برخی از آنها از “دارندگان OG AZUKI” تشکیل شده اند. مورد سوال قرار گرفت منشا DAO و ارتباط آن با اعضای پروژه AZUKI.

در یک تاپیک توییتری در 3 ژوئیه، مفسر ناشناس @tytan.eth به 19000 دنبال کننده خود گفت که اکثر دارندگان آزوکی هرگز نام AZUKIDAO را نشنیده اند و گفت: “این یا جعلی است یا بدخواه. من به او گفتم که فکر می کنم یکی از گروه ها است.

در عین حال، داده ها طبق Etherscan، قرارداد توکن «Bean» که برای رأی‌گیری در مورد این پیشنهاد استفاده می‌شود، فقط دو روز پیش ایجاد شد، در حالی که صفحه توییتر مرتبط در ژوئن 2023 با 116 نفر در کانال Discord ایجاد شد. فقط اعضا نشان داده می‌شوند.

Azuki، Zagabond و Azukidao بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

بحث عنصری توضیح داده شد

از زمان عرضه بحث برانگیز مجموعه “عناصر AZUKI” در 27 ژوئن، دارندگان NFT AZUKI و کارشناسان در جامعه گسترده تر NFT به شدت از تیم AZUKI انتقاد کرده اند.

پروژه “Elementals” برای اولین بار در یک رویداد برند آزوکی در لاس وگاس در 23 ژوئن مطرح شد. سهمیه کوچکی از 20000 NFT به دارندگان آزوکی منتخب داده شده است.

NFT های باقی مانده در تاریخ 27 ژوئن ساعت 4 بعد از ظهر برای خرید در دسترس خواهند بود. به دارندگان فعلی AZUKI NFT و دارندگان پروژه مشتق دیگر، ‘BEANZ’، یک سهمیه 20 دقیقه پیش فروش داده شد.

مربوط: بله، سرویس مخفی یک مجموعه NFT دارد، اما نه، برای فروش نیست

این فروش از دید عموم پنهان بود زیرا کل مجموعه در یک فروش خصوصی در عرض 15 دقیقه فروخته شد. در مجموع، این پرتاب برای تیم AZUKI در مجموع 38 میلیون دلار درآمد داشت.

مجموعه عنصری آزوکی.منبع: دریای آزاد

این جرقه واکنش‌های گسترده‌ای را برانگیخت، با شکایاتی از پنجره‌های کوچک پیش‌فروش، تا خرابی ضرابخانه به دلیل بار بیش از حد وب‌سایت، و عدم اصالت در هنر جدید NFT.

دارندگان NFT همچنین ابراز نگرانی کردند که انتشار 20000 NFT جدید باعث کاهش ارزش NFT های موجود در مجموعه شود. این جنجال زمانی به اوج رسید که تیم پروژه مدت کوتاهی پس از تولید مجموعه، 20000 ETH را از کیف پول انتقال داد.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهیدنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا