اخبار ارز دیجیتال

شبکه آزتک 100 میلیون دلار سرمایه سری B تحت رهبری a16z را تضمین می کند

با این بودجه، شبکه آزتک مهندسان بیشتری را برای ساخت یک بلاک چین رمزگذاری شده جدید استخدام خواهد کرد.

شبکه زنجیره ای خصوصی لایه 2 آزتک یک دور سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری سری B را به رهبری شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز a16z کریپتو در 15 دسامبر اعلام کرد. از دیگر سرمایه گذاران این دور می توان به A Capital، King River، Variant، SV Angel، Hash Key، Fenbushu و AVG اشاره کرد.

این شرکت با همکاری با a16z، مهندسان جدیدی را برای ایجاد «معماری رمزنگاری نسل بعدی» استخدام کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد بدون افشای اطلاعات زیربنایی، تأیید کنند که قوانین بلاک چین رعایت می‌شوند. یک بلاک چین رمزگذاری شده به کاربران این امکان را می دهد تا با حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن تراکنش کنند.

ما در حال ساخت فناوری انقلابی هستیم که نحوه تعامل آنلاین ما را تغییر می دهد، جایی که کاربر نهایی مشتری است نه محصول. بلاک چین رمزگذاری شده سرتاسر از افراد محافظت می کند و نیاز به یک سیستم مالی متمرکز را از بین می برد.

آزتک در حال کار بر روی یک شبکه آزمایشی در عرض 12 ماه است و قصد دارد ظرف 24 ماه به طور کامل در شبکه اصلی مستقر شود.

مطالب مرتبط: آنچه در ارتقای شانگهای اتریوم وجود دارد و خارج از آن است

این شرکت می گوید رمزگذاری آن در تولید با Aztec Connect آزمایش شده است و به پروتکل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) اجازه می دهد تا حریم خصوصی را در صدها تراکنش یکپارچه کنند. اکوسیستم Aztec Connect شامل پروتکل‌های اتریوم DeFi مانند Aave، Curve، Lido، Element، Set Protocol، Compound و Liquity است.

این شرکت همچنین در حال توسعه یک لایه اجرایی عمومی/خصوصی برای بلاک چین است که برای ادغام یکپارچه برنامه های رمزگذاری شده و رمزگذاری نشده طراحی شده است. جو اندروز، بنیانگذار آزتک گفت:

از PGP و SSL گرفته تا پیام‌های رمزگذاری شده سرتاسر، ما در زندگی روزمره خود برای موفقیت در تجارت و تجارت خود به رمزگذاری متکی هستیم. ما بر روی شانه‌های غول‌ها ایستاده‌ایم تا دیجیتال وب 3.0 را زنده کنیم و نتوانستیم. به شریک بهتری فکر نکنید که به آزتک کمک کند تا به جریان اصلی برسد.”

شبکه حریم خصوصی آزتک به طور رسمی در بلاک چین اتریوم در فوریه 2020 راه اندازی شد. Cointelegraph گزارش می دهد که فناوری مبتنی بر Zcash توکن های محرمانه ای را ارائه می دهد که مقادیر آنها در رمزنگاری پنهان شده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا