🚨 اخبار ارز دیجیتال

سازندگان Axie Infinity در حال کار با استودیوها هستند تا از طریق بازی های جدید پذیرش Web3 را افزایش دهند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاتلین آزگود، رئیس توسعه کسب و کار در Sky Mavis، به کوین تلگراف گفت که هدف آنها این است که تا حد امکان افراد بیشتری را درگیر اکوسیستم کنند.

Sky Mavis، تیم سازنده بازی محبوب بلاک‌چین Axie Infinity، فاش می‌کند که چهار استودیوی بازی‌سازی بازی‌هایی را در شبکه Ronin می‌سازند و راه‌اندازی می‌کنند و باعث ایجاد اکوسیستم بازی بومی خودشان Did می‌شود.

Sky Mavis در اطلاعیه ای که به Cointelegraph ارسال شده است، چهار همکاری استودیو بازی را برجسته کرده است: Directive Games، Tribes، Bali Games و Bowled.io. علاوه بر این، تیم همچنین اعلام کرد که بلاک چین رونین به مکانیزم اجماع اثبات سهام (DPoS) منتقل می‌شود. مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Sky Mavis Trung Nguyen توضیح می دهد:

“با ارتقاء خود به DPoS، ما آماده هستیم تا زیرساخت و فناوری خود را به روی دنیای وب ۳ گسترده تر باز کنیم. باور کنید.”

کاتلین آزگود، رئیس توسعه کسب و کار در Sky Mavis، به کوین تلگراف گفت که تیم آنها قبل از تصمیم گیری در مورد یک استودیو اعلام شده، ۲۵۰ استودیو بازی را در نظر گرفته است. به گفته Osgood، آن‌ها استودیوهایی را از جایگاه‌های مختلف در صنعت بازی انتخاب کردند تا به هدف خود یعنی «حضور هر چه بیشتر افراد در اکوسیستم» برسند.

Osgood افزود: “تولید کاربران و کیف پول های جدید بخش بزرگی از استراتژی استودیوی بازی ما است. این در مورد ساخت یک بازی عالی است که جذب می کند.”

سازندگان Axie Infinity با همکاری با تیم‌های دیگر با سابقه جذب کاربر Web2، می‌توانند بازی‌های بلاک چین را در اختیار توده‌ها قرار دهند و پذیرش بیشتری از Web3 را تسریع کنند.

مربوط: تولید کننده سابق عصر امپراتوری درباره پذیرش بازی های بلاک چین و گیم فای صحبت می کند

با وجود زمستان ارزهای دیجیتال، بسیاری بر این باورند که شرکت‌های بازی سنتی وارد فضای بازی‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) و بلاک چین خواهند شد. در ۱۲ ژانویه، مدیران Web3 در مورد ورود احتمالی شرکت‌های بازی‌سازی رایج صحبت کردند و نظرات خود را در مورد مدل‌های بازی NFT مانند بازی برای کسب درآمد و حرکت برای کسب درآمد به اشتراک گذاشتند.

مجله: Web3 Gamer: Shrapnel Furious در GDC، Hot Take of Undead Blocks، Second Tripنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا