اخبار ارز دیجیتال

Axelar با مایکروسافت در راه حل هیبریدی بلاک چین شریک می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این مشارکت Axelar را به اولین پروتکل زنجیره ای تبدیل می کند که به بازار Azure مایکروسافت می پیوندد.

در 11 ژوئیه، پروتکل متقابل زنجیره ای Axelar و غول فناوری مایکروسافت اعلام کردند که با هدف پل زدن بلاک چین های عمومی و خصوصی همکاری دارند. با این همکاری، Axelar به بازار Azure مایکروسافت خواهد پیوست و به اولین پروتکل زنجیره ای تبدیل می شود که در فروشگاه آنلاین توسعه دهندگان لیست می شود.

گالن مور، سخنگوی اکسلار به کوین تلگراف گفت که این تلاش به اکسلار اجازه می دهد تا با استفاده از Azure، سرویس ابری مایکروسافت، به ده ها هزار کسب و کار دسترسی پیدا کند. مور گفت: «این پتانسیل زیادی برای محصولاتی دارد که فناوری‌های اینترنتی و بلاک‌چین‌های عمومی را به‌گونه‌ای که برای کاربران معنادار باشد، ادغام می‌کنند».

بازار نه تنها به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا از طریق کیت توسعه نرم افزار AxelarJS (SDK) به ابزارها دسترسی داشته باشند، بلکه به آنها امکان دسترسی به پیام های عمومی Axelar را نیز می دهد و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا مستقل از بلاک چین و پایگاه داده کار کنند. عملکرد می تواند یکپارچه شود.

این شرکت ها همچنین ادغام بلاک چین های عمومی و خصوصی را برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی هوش مصنوعی (AI) بررسی خواهند کرد. سرگئی گوربونوف، یکی از بنیانگذاران Axelar، ماهیت این راه حل ها را توضیح داد که اعتماد به هوش مصنوعی باید از چندین لایه باشد.

“آیا مدل بر اساس داده هایی که قرار است باشد آموزش دیده است؟ آیا داده های خصوصی به مدل درز کرده است؟ آیا پرس و جوها به هوش مصنوعی نتایج دقیقی را ارائه می دهند؟ آیا می توانید ببینید که داده ها از کجا آمده اند؟ ? بدون پاسخ به این سوالات، ادغام هوش مصنوعی به عنوان “عضو” جامعه دشوار خواهد بود. “

به گفته گوربونوف، پاسخ ترکیب بلاک چین های خصوصی و عمومی است. او گفت: «بلاک چین به ایجاد ریشه اعتماد، تأیید عدم دستکاری داده‌ها و پنهان نگه داشتن داده‌ها در یک حوزه قضایی کمک می‌کند. اتصال می‌تواند برای اثبات و ایجاد اعتماد بین همه مصرف‌کنندگان، صرف نظر از اینکه داده‌ها کجا هستند، استفاده شود. پرسیده شده از.»

طبق وب سایت این شرکت، بیش از 25000 اپلیکیشن و خدمات در بازار Azure برای توسعه دهندگان و شرکت ها در دسترس است. در پلتفرم جستجو کنید و حداقل 200 راه حل با فناوری بلاک چین پیدا خواهید کرد.

Axelar در حال حاضر از 43 بلاک چین پشتیبانی می کند. سال گذشته، 35 میلیون دلار سرمایه سری B را جذب کرد که ارزش بازاری آن را بیش از 1 میلیارد دلار به همراه داشت. از شرکت کنندگان در این دور می توان به Dragonfly Capital، Polychain Capital و North Island Ventures اشاره کرد.

مجله: “مسئولیت اخلاقی” – آیا بلاک چین واقعاً می تواند اعتماد به هوش مصنوعی را افزایش دهد؟

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا