اخبار ارز دیجیتال

Axelar برنامه استارتاپ اکوسیستم 60 میلیون دلاری را راه اندازی کرد

هدف این برنامه تسریع در توسعه برنامه‌ها و پروتکل‌های غیرمتمرکز برای جایگزینی صرافی‌های متمرکز است.

بلاک چین اثبات سهام (PoS) Axelar 60 میلیون دلار بودجه راه اندازی را جمع آوری می کند که برای تسریع توسعه برنامه ها و پروتکل های غیرمتمرکز برای جایگزینی صرافی های متمرکز اختصاص داده شده است، در 19 دسامبر برنامه را شروع کردم. این ابتکار توسط بیش از 15 سرمایه گذار بلاک چین حمایت می شود.

این ابتکار که Axelar Ecosystem Startup Funding Program نامیده می شود، برای تسریع در توسعه برنامه های کاربردی Web3 طراحی شده است که به مشکلات جهانی می پردازند که با اینترنت متمرکز قابل حل نیستند. به گفته او، پروژه‌ها برای واجد شرایط بودن برای دریافت بودجه باید از حاکمیت دیجیتال، امنیت و حریم خصوصی محافظت کنند و اجازه دهند توده‌ها به راحتی بدون اصطکاک غیرضروری بین بلاک چین‌ها یا توکن‌های خاص وارد شوند.

سرگئی گوربونوف، بنیانگذار و مدیر عامل Axelar در مورد این توسعه به Cointelegraph گفت:

هجوم بی‌سابقه‌ای از توسعه‌دهندگان جدید به Web3 در سال‌های 2021-2022 وجود داشت. در سال 2023، ما انتظار کمیت کمتر، اما کیفیت بیشتری را داریم. ساختن یک سیستم واقعاً بدون مجوز. برای کسانی که باور و توانایی دارند که نابودی FTX فقط آنها را تحریک خواهد کرد. بهترین توسعه دهندگان Web3 جای خود را به نهادهایی خواهند داد که خدمات “بلاک چین” را که در بالای پایگاه داده ها اجرا می شوند، ارائه می دهند. آنها بیش از هر زمان دیگری متعهد به حل مشکلات حاکمیت دیجیتال، حریم خصوصی و دسترسی هستند که با یک زیرساخت وب متمرکز که می تواند به طور یکپارچه حل شود، قابل حل نیست. ما این راه حل ها را در Structure ارائه می دهیم. ”

این بودجه مربوط به برنامه گرنت اکسلار است که در سال 2022 راه اندازی شد و بیش از 50 پروژه را تأمین مالی کرده است که تقریباً 33 درصد از آنها قادر به تأمین بودجه اولیه یا پیش کاشت بودند. گوربونوف گفت: “در حالی که متغیرهایی مانند شرایط بازار می توانند بر جریان معاملات تاثیر بگذارند، برنامه تامین مالی اکوسیستم Axelar به تامین مالی پروژه ها در اکوسیستم Axelar در سال 2023 ادامه خواهد داد، بدون توجه به اینکه آیا آنها در برنامه کمک مالی شرکت می کنند یا خیر. هدف ما تسریع نرخ های تدارکات است.”

مرتبط: امنیت و قابلیت همکاری، چالش های پیش رو برای پذیرش انبوه Web3

این برنامه توسط گروهی از سرمایه گذاران بلاک چین شامل Blockchange، Chorus One، Collab+Curency، Cygni، dao5، DCVC، Divergence Ventures، Dragonfly Capital، Lemniscap، Morningstar Ventures، Nima Capital، Node Capital، North Island Ventures و Rockaway Blockchain پشتیبانی می شود. پشتیبانی. صندوق و SCB 10X.

هدف این برنامه ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران و توسعه دهندگان dApps بین زنجیره ای است. شرکای توسعه عبارتند از Arbitrum، Circle، Osmosis و Polygon.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا