اخبار ارز دیجیتال

بهمن خدمات زیرساختی Alibaba Cloud را در آسیا تقویت می کند

مشارکت بین Avalanche و Alibaba Cloud ابزارهایی را ایجاد می کند که به کاربران امکان می دهد گره های اعتبارسنجی را در پلت فرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا راه اندازی کنند.

Alibaba Cloud، با نام مستعار Aliyun، بخشی از غول تجارت الکترونیک چینی Alibaba، یکپارچگی با بلاک چین Avalanche را برای تقویت ابتکار Node-as-a-Service خود اعلام کرده است.

مشارکت بین Avalanche و Alibaba Cloud ابزارهایی را ایجاد می کند که به کاربران امکان می دهد گره های اعتبارسنجی را در پلت فرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا راه اندازی کنند. این ادغام به توسعه دهندگان Avalanche اجازه می دهد تا اعتبارسنجی های جدیدی را با استفاده از زیرساخت پلاگین و بازی Alibaba Cloud به عنوان یک سرویس راه اندازی کنند.

توسعه دهندگانی که تقاضای منابع بالا را در ساعات اوج مصرف پیش بینی می کنند، می توانند از منابع اضافی (محاسبات، ذخیره سازی و توزیع) ارائه شده توسط Alibaba Cloud نیز استفاده کنند.

طبق این اطلاعیه، Avalanche میزبان بیش از 1200 اعتبارسنجی است و روزانه حدود 2 میلیون تراکنش را پردازش می کند. با توجه به اینکه Alibaba Cloud بزرگترین ارائه دهنده خدمات ابری آسیایی در منطقه آسیا و اقیانوسیه است، مقیاس این مشارکت بسیار بزرگ است.

دستورالعمل ادغام Avalanche با Alibaba Cloud.منبع: Alibaba Cloud

به عنوان بخشی از این ادغام، Alibaba Cloud با دادن اعتبار به توسعه دهندگان Avalanche برای یکی از خدمات خود، تبلیغ ویژه ای را اجرا کرد. Avalanche در حال حاضر بیش از 1000 پروژه از جمله اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) مانند Aave (AAVE)، Curve، BENQi، Sushi و Chainlink (LINK) را تامین می کند.

مربوط: علی بابا فروش ماینرهای کریپتو را در میان سرکوب چین ممنوع کرد

سرمایه گذار چینی، بو شن، شریک عمومی صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر Fenbushi Capital که توسط ویتالیک بوترین توصیه می شود، ادعا کرد که 42 میلیون دلار از کیف پول تراست ضرر کرده است.

شن تایید کرد که وجوه لو رفته متعلق به او بوده و هیچ ارتباطی با Fenbushi Capital ندارد.

“این حادثه به مجریان قانون محلی گزارش شده است. FBI و وکلا درگیر هستند. تمدن و عدالت در نهایت بر وحشیگری و شرارت پیروز خواهند شد. این قانون اساسی جامعه بشری است. این فقط یک مسئله زمان است.”

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین SlowMist بعداً از دست دادن سرمایه شن را تأیید کرد، اما تأیید کرد که هیچ مشکل امنیتی در انتهای Trust Wallet وجود ندارد.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا