اخبار ارز دیجیتال

بهمن ابتکاری را برای هنرمندان دیجیتال راه اندازی می کند، سازندگان NFT به تعصب جنسیتی در ساتبی و غیره اعتراض می کنند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بنیاد Avalanche یک ابتکار آموزشی جدید برای هنرمندان دیجیتال راه اندازی کرده است. Ticketmaster ویژگی جدیدی را معرفی کرده است که به هنرمندان اجازه می دهد به دارندگان NFT پاداش دهند.

در یک پست وبلاگی در 30 مارس، بنیاد Avalanche راه اندازی Avaissance را اعلام کرد. این ابتکاری است که برای حمایت از هنرمندان دیجیتال و تقویت رشد اکوسیستم توکن غیرقابل تغییر بهمن (NFT) طراحی شده است.

Avaissance شامل برنامه Artist in Resident (AIR) برای بیش از 50 هنرمند و ابتکار مونالیزا (MLI) است که هنر دیجیتال را مدیریت می کند و مجموعه سازمان های غیرمتمرکز خودمختار متمرکز بر هنر (DAO) را گسترش می دهد. ) دارای دو جزء اصلی است:

AIR شش ماه بودجه، مربیگری و کارگاه‌های مجازی را برای هنرمندان «در تمام سطوح مهارت» ارائه می‌کند، در حالی که MLI با تیم سرپرستی DAO برای ترویج هنرمندان نوظهور Avalanche NFT و ایجاد یک «مجموعه دائمی بهمن» همکاری خواهد کرد.

Ticketmaster ویژگی جدیدی را برای هنرمندان معرفی می کند تا از NFT ها برای پاداش دادن به طرفداران استفاده کنند

در 27 مارس، شرکت فروش بلیط در ایالات متحده، Ticketmaster، ویژگی جدیدی را برای فروش بلیط Token Gate اعلام کرد. این به هنرمندان اجازه می‌دهد تا مزایای انحصاری مانند «پیش‌فروش ویژه، صندلی‌های اصلی، بسته‌های مسافرتی سفارشی، و دسترسی به تجربه‌های منحصر به فرد کنسرت» را به دارندگان NFT ارائه دهند.

غول فروش بلیت پس از تماس با گروه هوی متال آمریکایی Avenged Sevenfold (A7X) و تیم Web3 آنها، Bitflips، این ویژگی را توسعه داد تا به اجرای سرویسی که به دارندگان NFT ارائه می دهند کمک کند. فرصتی برای باز کردن قفل هدیه ها و دسترسی به رویدادها.

این ویژگی در حال حاضر با توکن های ایجاد شده در اتریوم (ETH) و ذخیره شده در کیف پول های برنامه غیرمتمرکز (DApp) مانند MetaMask و Coinbase کار می کند.

هنرمند NFT کار خود را از ساتبیز پس گرفت

پاتریک آمادون، هنرمند محبوب NFT، به 142400 دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت که در اعتراض به عدم حضور زنان، آثار خود را از حراج بزرگ Sotheby’s Natively Digital: فروش گلیچ‌یسم کنار می‌کشد.

ساتبیز روز بعد پاسخ داد که فروش را تعلیق می کند تا «عدم تعادل نمایندگی در فروش را اصلاح کند» و در تاریخ بعدی آن را با «گروهی منصفانه تر و متنوع تر از هنرمندان» از سر خواهد گرفت.

مربوط: دولت اندونزی برای حفاظت از میراث فرهنگی به NFT ها نگاه می کند

بیپل هنرمند NFT استودیوی بزرگ 50000 فوت مربعی را در کارولینای جنوبی افتتاح کرد.

مایک وینکلمن، با نام مستعار بیپل، ویدئویی را در 12 مارس با دنبال کنندگان توییتر خود به اشتراک گذاشت که استودیوی جدید 50000 فوت مربعی خود را در کارولینای جنوبی فاش کرد.

طبق وب سایت بیپل، او قصد دارد از این فضا برای خلق آثار هنری و میزبانی رویدادها برای “نمایش بهترین هنر و جامعه” استفاده کند.

این وب‌سایت می‌گوید: «ما می‌خواهیم با هنرمندان و جوامع پیشرفته همکاری کنیم تا رویدادهایی را برای شما به ارمغان بیاوریم که مکان‌های دیگر به سادگی نمی‌توانند انجام دهند».

اخبار جالب دیگر

در 25 مارس، NFT های مجموعه محبوب CryptoPunks به ارزش حدود 135000 دلار به طور تصادفی توسط سرمایه گذارانی سوزانده شدند که در تلاش برای گرفتن نقدینگی از آنها، فرآیند بسته بندی NFT را انجام دادند.

Sony Interactive Entertainment، غول بازی های ویدیویی پشت برند پلی استیشن، اخیرا پتنتی را برای چارچوبی به ثبت رسانده است که به کاربران اجازه می دهد NFT ها را در چندین پلتفرم بازی منتقل و مصرف کنند.

پس از پیاده سازی، کاربران پلی استیشن 5 می توانند موارد استفاده NFT را از طریق عناوین بازی های محبوب کشف کنند.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا