اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Avalanche 50 میلیون دلار سرمایه گذاری برای خرید توکن های دارایی زنجیره ای اختصاص می دهد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ابتکار که “Avalanche Vista” نام دارد، سرمایه گذاری در هر دارایی را که می تواند توکنیزه شود، در نظر می گیرد.

در 25 جولای، بنیاد Avalanche راه اندازی “Avalanche Vista” را اعلام کرد، یک ابتکار 50 میلیون دلاری برای تسریع در توکن سازی بلاک چین بهمن.

Avalanche Vista در بحبوحه روند رو به رشد توکن‌سازی در سراسر جامعه بلاک چین عرضه می‌شود. اساساً، توکن‌سازی به هر کسی اجازه می‌دهد تا دارایی‌های خارج از زنجیره را به توکن‌های دیجیتال روی زنجیره تبدیل کند.

یکی از محبوب ترین موارد استفاده اولیه برای توکن سازی در بخش املاک و مستغلات است. خرید ملک سرمایه گذاری معمولاً در حوزه سرمایه گذاران بزرگ یا شرکت های سرمایه گذاری است. اگر ملکی با ارزش تلقی شود، معمولاً برای سرمایه گذاران کوچک نزدیک شدن به بازار دشوار است.

مطالب مرتبط: عصر جدید سرمایه گذاری: قدرت دگرگون ساز توکن سازی دارایی

توکن‌سازی نه تنها تراکنش‌های دارایی دیجیتال مانند خرید و فروش املاک را تسهیل می‌کند، بلکه دموکراتیک کردن تخصیص دارایی را نیز تسهیل می‌کند. برخلاف بازارهای دارایی سنتی، خرید و فروش توکن های دیجیتال به چندین سرمایه گذار اجازه می دهد تا سرمایه خود را برای خرید یک دارایی واحد جمع کنند. این به سرمایه گذاران کوچک اجازه می دهد تا وارد بازاری شوند که می تواند بسیار گران باشد.

فراتر از املاک و مستغلات و کلکسیون، بنیاد Avalanche طیف وسیعی از موارد استفاده را برای توکن‌سازی در بلاک چین در نظر گرفته است. طبق پست وبلاگ، این موارد شامل حقوق صاحبان سهام، سرمایه خطرپذیر، ابزارهای بدهی، مالکیت معنوی و تنوع پرتفوی است.

بر اساس این اعلامیه، صندوق Avalanche Vista برای خرید دارایی های مختلف توکن شده در بلاک چین آوالانچ استفاده خواهد شد.

“Avalanche Vista دارایی‌ها را در طیف کامل نقدینگی، از جمله سهام، اعتبار، املاک، کالاها و حتی دارایی‌های بومی بلاک چین در نظر می‌گیرد.”

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش کرده است، شرکت خدمات مالی و بانکداری سرمایه گذاری سیتی اخیراً بازار توکن شده را «مورد استفاده قاتل» بعدی برای ارزهای دیجیتال نامیده است.

این شرکت همچنین پیش بینی می کند که ارزش بازار جهانی این بخش تا سال 2030 به 4 تا 5 تریلیون دلار برسد. در مقایسه، ارزش بازار توکن شده در سال 2021 حدود 2.3 میلیارد دلار گزارش شده است.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا