🚨 اخبار ارز دیجیتال

بهمن با توقف مواجه شد، قیمت AVAX قرمز است

بهمن دارای بلاک چین است با تجربه طبق گفته شرکت تجزیه و تحلیل داده ها و امنیت بلاک چین، بیش از یک ساعت زمان توقف قابل توجهی است که در آن بلوک های جدید تولید نمی شوند.

توسعه دهندگان Avalanche قبلاً این مشکل را تأیید کرده اند و بیان کرده اند که آنها به طور فعال در حال بررسی مسائل نهایی سازی بلوک در شبکه اصلی هستند.

این تیم کاربران را برای به روز رسانی های مداوم به صفحه رسمی وضعیت بهمن هدایت کرد.

اومر دمیرل، مدیر بهمن، زمان از کار افتادگی را به عنوان یادآوری آشکار از پاشنه آشیل بهمن عنوان کرد. این حادثه ACP-13 یا به سادگی تایید کننده های زیرشبکه را در کانون توجه قرار داد. این یک راه حل پیشنهادی است که هدف آن افزایش انعطاف‌پذیری شبکه با اجازه دادن به زیرشبکه‌ها برای جدا شدن از وظایف تأیید شبکه اولیه است.

علیرغم قطع غیرمنتظره، توکن AVAX تنها یک افت قیمت جزئی را تجربه کرد و تقریباً ۲.۱٪ از قیمت خود را از دست داد. طبق داده های CoinGecko، این توکن در حال حاضر با قیمت ۳۶.۲۴ دلار معامله می شود.

این کاهش قیمت با بازار گسترده تر آلتکوین مطابقت دارد. این بدان معناست که AVAX عملاً تحت تأثیر قطعی شبکه برای بیش از یک ساعت قرار نگرفت.

سولانا، یکی دیگر از شبکه‌های بزرگ بلاک چین که به دلیل توان عملیاتی بالای تراکنش و تأخیر کم خود شناخته می‌شود، دو هفته پیش یک قطعی مشابه را تجربه کرد که تقریباً پنج ساعت طول کشید. این حادثه منجر به کاهش موقت قیمت توکن SOL سولانا شد، اما پس از مدت کوتاهی به طور قابل توجهی بهبود یافت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا